Kutná Hora je městem a zároveň obcí s rozšířenou působností, kterou najdeme ve Středočeském kraji. Významnou památkovou městskou rezervaci, která je součástí seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, obývá necelých 21 000 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a vlastníte osobní automobil? Pak budete dřív nebo později zjišťovat, kde mu tady prodlouží technickou.

Technickou je potřeba obnovovat

U nových automobilů je potřeba prohlídku provést po čtyřech letech od zakoupení. U ojetých automobilů se pak lhůta zkracuje na dva roky. Bez platné STK na silnice nesmíte. Riskujete totiž vysokou pokutu a v krajním případě i zákaz řízení.

Jak se na technickou připravit?

Mnoho motoristů dělá jednu zásadní chybu. Nenechá totiž auto před samotnou technickou zkontrolovat u zkušeného mechanika nebo v autoservise a reálně tak hrozí, že zmíněný vůz technickou neprojde. Proto je dobré nechat odstranit případné závady a udělat vše pro to, aby se vám získání technické zbytečně nezkomplikovalo.

Kdo šetří, má za tři!

Potřebujete nechat u auta změřit emise? Domluvte si jejich měření u příležitosti samotné technické. Často vám můžou nabídnout zajímavou slevu i výhodnější cenu. A ušetřit můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si můžete porovnat prostřednictvím naší online kalkulačky.

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Kutná Hora

Unikom - STK Ltd., Hrnčířská 207, 284 01 Kutná Hora, tel. +420 778 526 659

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.