Čáslav byla podle dochovaných historických pramenů založena 1264 za vlády Přemysla Otakara II. Najdeme ji ve Středočeském kraji v okrese Kutná Hora. Jste jedním z cca 10 000 obyvatel Čáslavi a potřebujete tady zajet na STK? Poradíme, kde ji hledat a jak nejen na ni ušetřit.

Auto se vyplatí připravit

Asi každý motorista se bojí toho, že mu technickou během kontroly vybraná stanice neprodlouží. Abyste toto riziko minimalizovali, je dobré svěřit vůz do rukou specializovaného automechanika, který zkontroluje stav vozidla, případně poradí, co opravit, aby vůz technickou prošel.

Ušetřete nejen na kontrole, ale i dalších nákladech

Níže uvádíme adresu a kontakt na STK Čáslav, kde vám vašeho plechového miláčka zkontrolují a rozhodnou o (ne)prodloužení stávající technické. Pokud chcete na kontrole ještě více ušetřit, domluvte se během objednávání taky na měření emisí (jestliže je to u modelu vašeho vozu vyžadováno). Často můžete získat zajímavou slevu nebo nižší cenu.

A ušetřit můžete taky na dalších výdajích neodmyslitelně souvisejících s provozem vozidla. V tomhle případě máme na mysli zejména povinné ručení, které si můžete u nás bezplatně a nezávazně porovnat skrze naše praktické srovnávače. Během několika mála kliků tak zjistíte, zda neplatíte zbytečně moc, případně, kde vám nabídnou zajímavější podmínky.