Potřebujete finanční injekci a nemůžete si dovolit na peníze čekat? Pak právě vám je určena půjčka na OP, která je oproštěna od zbytečného papírování a zdlouhavé byrokracie. Vyřídíte ji pěkně z pohodlí svého domova prostřednictvím online formuláře. Zároveň nemusíte platit žádné další poplatky a peníze získáte buďto v hotovosti nebo přímo na bankovní účet.

Pro koho je půjčka na OP vhodná?

Zejména pro žadatele, kteří potřebují půjčit menší částky a to bez zbytečného čekání. O půjčku jednoduše zažádáte prostřednictví online formuláře, kam stačí navolit objem vypůjčených prostředků a vaše osobní údaje. Po odeslání žádosti a jejím schválení budete kontaktováni poskytovatelem půjčky, který vám navrhne další postup. U půjčky na OP ihned na ruku vám může peníze dovézt kurýr domů nebo na smluvené místo. Klasickou bezhotovostní půjčku na OP si můžete nechat jednoduše vyplatit na účet.

Podmínky půjčky na OP

Tyto půjčky jsou určeny žadatelům, kteří neuspěli v bance nebo je tady odrazuje poměrně náročný a zdlouhavý proces vyřizování půjčky s předem nejasným výsledkem. Mezi obecné podmínky kladného posouzení žádosti o půjčku na OP patří plnoletost (některé společnosti stanovují i horní věkovou hranici), nutnost stabilního a dostatečného příjmu a bydliště nebo trvalý pobyt na území ČR. Překážkou pro poskytnutí nemusí být negativní záznam v registrech nebo nemožnost doložit příjem potvrzením od zaměstnavatele.

Za jak dlouho vypůjčené prostředky obdržíte?

K půjčce na OP se neváže žádná složitá administrativa nebo dokládání mnohých dokumentů. Jednoduše si vás společnost prověří na základě platného OP (případně dalšího dokladu totožnosti) a peníze vám vyplatí v hotovosti nebo na účet. K výplatě finančních prostředků dochází bezprostředně po schválení žádosti a podepsání smlouvy o spotřebitelském úvěru. Pokud zvolíte výplatu v hotovosti, může vám peníze obratem dovézt kurýr nebo si je vyzvednete na vybraných trafikách či čerpacích stanicích. U půjčky zaslané na bankovní účet získáte potřebné finance maximálně do 24 hodin od podepsání smlouvy.

Výhody půjčky na OP

  • Půjčka bez zbytečného papírování a byrokracie

  • Rychlé poskytnutí finančních prostředků

  • Žádná zdlouhavá administrativa

  • Peníze vyplaceny v hotovosti nebo na účet

  • Půjčky i pro ty, kterým banka nepůjčí

Nevýhody půjčky na OP