Cestovní pojištění – srovnání cen

Město Nový Jičín uzavírá padesátku největších měst v naší zemi. Najdeme ho v Moravskoslezském kraji, a to 35 kilometrů od Ostravy. Aktuálně ve městě žije necelých 24 000 obyvatel na poměrně velké rozloze, a to 44 kilometrů čtverečných. Vyhledáváno je ale také mnoha turisty, kteří obdivují hlavně jeho významné čtvercové náměstí se zajímavými domy, mezi které patří nejzajímavější, a to Stará pošta.

Jak sjednat povinné ručení v Novém Jičíně?

Důležité je hledět na co, pojistka obsahuje. Základem je klasická ochrana, u které hleďte na výši pojistných limitů. Jsou to částky, které za vás pojišťovna zaplatí za škodu na majetku a na zdraví. Dále je ale třeba hledět i na to, co povinné ručení Nový Jičín obsahuje mimo základu. Mohou to být různé připojištění vztahující se k vašemu autu, ale může to být také pomoc na cestách. Tedy oblíbené a vyhledávané asistenční služby.

Co by dnes mělo hrát také velkou roli, to je logicky i cena. Čím levněji povinné ručení v Novém Jičíně sjednáme, tím pro nás samozřejmě lépe. Vliv na to má správný výběr pojišťovny, kterou si můžete porovnat díky našemu webu. A to online, během několika desítek vteřin. Navíc s možností online sjednání, na což je při výběru vhodné taktéž hledět.


Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 80