Cestovní pojištění – srovnání cen

Oblíbená značka vozů, která se pyšní hlavně svou vysokou kvalitou a spolehlivostí, bez nutnosti častých oprav. Pokud však nechceme vyhazovat peníze ani jinak, je jasné, že by mělo být prioritou i povinné ručení Mazda. V případě nehody totiž veškeré způsobené škody ostatním účastníkům zaplatí právě pojišťovna.

Navíc je povinné ručení v naší zemi zákonem stanoveno, a tak je jasné, a že pokud povinné ručení Mazda nebude uzavřeno, a my vyjedeme na silnici, vystavujeme se nejenom pokutě.

Uzavření z pohodlí domova

Dnes naštěstí není problém uzavřít povinné ručení Mazda jednoduše, rychle a z domova. Stačí k tomu základní informace o voze, které uvedeme do online smlouvy, kterou následně potvrdíme. Poté už stačí nově uzavřenou pojistku zaplatit, vytisknout si provizorní zelenou kartu, a vše je hotovo.

Online uzavřením také ušetříme

Co je ale s touto možností uzavření pojistky také spojeno, to je úspora peněz. Uzavíráme-li povinné ručení Mazda tímto způsobem, je prvním krokem možnost si pojistky porovnat. A to jak s ohledem na nabízené limity nebo rozsahy plnění, tak hlavně s ohledem na jejich cenu. Získat tak tu nejvýhodnější pojistku již není problém. Stejně tak jako si ji v případě potřeby také kdykoliv v budoucnu změnit.

Nejčastější modely Mazda pro povinné ručení

Mazda CX-3 Mazda 2 Mazda MX-5
Mazda 5 Mazda RX-8
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 92