840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Nejvýhodnější povinné ručení Mazda

  • Online srovnání pojišťoven
  • Jednoduše a rychle do 2 minut
  • Zelená karta ihned na Váš email
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
5 Zákazníků zde nyní srovnává
Povinné ručení Mazda
Spočítat
ceny
AXA ČP ČSOB Hasičská vzájemná pojišťovna Slavia pojišťovna Triglav Wüstenrot

Nejvýhodnější povinné ručení Mazda

2017-04-30

Oblíbená značka vozů, která se pyšní hlavně svou vysokou kvalitou a spolehlivostí, bez nutnosti častých oprav. Pokud však nechceme vyhazovat peníze ani jinak, je jasné, že by mělo být prioritou i povinné ručení Mazda. V případě nehody totiž veškeré způsobené škody ostatním účastníkům zaplatí právě pojišťovna.

Navíc je povinné ručení v naší zemi zákonem stanoveno, a tak je jasné, a že pokud povinné ručení Mazda nebude uzavřeno, a my vyjedeme na silnici, vystavujeme se nejenom pokutě.

Uzavření z pohodlí domova

Dnes naštěstí není problém uzavřít povinné ručení Mazda jednoduše, rychle a z domova. Stačí k tomu základní informace o voze, které uvedeme do online smlouvy, kterou následně potvrdíme. Poté už stačí nově uzavřenou pojistku zaplatit, vytisknout si provizorní zelenou kartu, a vše je hotovo.

Online uzavřením také ušetříme

Co je ale s touto možností uzavření pojistky také spojeno, to je úspora peněz. Uzavíráme-li povinné ručení Mazda tímto způsobem, je prvním krokem možnost si pojistky porovnat. A to jak s ohledem na nabízené limity nebo rozsahy plnění, tak hlavně s ohledem na jejich cenu. Získat tak tu nejvýhodnější pojistku již není problém. Stejně tak jako si ji v případě potřeby také kdykoliv v budoucnu změnit.

 
4.57 na základě 571 hodnocení. 5
Povinné ručení si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Tomáš hodnotí:
100%

"Z doporučení kamaráda jsem si taky sjednal pojištění na tomto webu a jsem překvapený jak snadné a rychlé to může být. Je to moc fajn"

Robin hodnotí:
100%

"Jednodušší už to snad být ani nemůže. Online srovnání pěkně z domova"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší povinné ručení
za 2 minuty online
5 Zákazníků zde nyní srovnává