Povinné ručení Mazda CX-3

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Malý crossover Mazda CX-3 je „dítětem“ japonské automobilky Mazda Motor Corporation sídlící v Hirošimě. Zajímavostí je, že jde v současnosti o jedinou automobilku, která se zabývá výrobou a vývojem spalovacího motoru s rotačním pístem založeném na principu rozpínání plynů (tzv. Wankelův motor). V současné době je tento motor součástí modelu Mazda RX-8. Následující řádky ale nebudou věnované tomuto modelu, nýbrž zmíněnému crossoveru Mazda CX-3.

Mazda CX-3 je nepřehlédnutelná

Tahle malá Mazda je skutečně neobvyklá a vaši pozornost upoutá na první pohled. Velice zajímavá je její robustní přední maska v kombinaci s relativně členitými boky a délkou necelých 4,3 metru. Chtělo by se říct, že model nepůsobí příliš elegantně, publikum si díky své nezaměnitelnosti, výstřednosti a originalitě ale určitě najde.

O Mazdě CX-3 výrobci tvrdí, že byla navržena a vytvořena jako oslava čisté radosti z jízdy. A my jim musíme dát za pravdu. Řidiči si mohou vychutnat sportovní výkon a citlivou ovladatelnost díky Skyactiv Technology, stylovému, prémiovému designu KODO, systému MZD Connect a mimořádnému pohodlí. Mezi výhody musíme zařadit i silnou přilnavost v kluzkých městských uličkách či na klikatých okresních silnicích.

Pohodlná pro řidiče i spolujezdce

Čeho si ovšem všimnete na „první dobrou“, to jsou jistě nové linie mřížky chladiče s variabilní šířkou, což povyšuje celý „čumák“„čumák“ Mazdy CX-3 na zcela novou úroveň elegance. To vše ale při zachování charakteristického designu předchozích generací i typického vzhledu kompaktního SUV. Model Mazda CX-3 ocení nejen řidiči, ale také spolujezdci. Vylepšení pohonné jednotky vozu Mazda CX-3 totiž zajistilo tišší i kultivovanější jízdu a maximální pohodlí. Když k tomu připočtete nekompromisní dynamiku v kombinaci s mimořádnou úsporností, jen stěží byste hledali konkurenta.

Povinné ručení a havarijní pojištění pro Mazdu CX-3

Na výsledné ceně povinného ručení se podílí nejen varianta modelu Mazda CX-3 (rozdílné ceny platí pro Mazdu CX-3 1.5 Skyactiv-D a Mazdu CX-3 2.0i), ale především bydliště a věk řidiče. Zajímavé slevy na povinném ručení můžete získat díky bonusům za bezeškodnou jízdu nebo sjednáním povinného ručení a havarijního pojištění u jedné pojišťovny. Ideální je mezi sebou jednotlivé nabídky porovnat a vybrat si z nabízených variant tu, která bude svými parametry odpovídat vašim představám i možnostem.

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.