Povinné ručení Mazda CX-3

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Malý crossover Mazda CX-3 je „dítětem“ japonské automobilky Mazda Motor Corporation sídlící v Hirošimě. Zajímavostí je, že jde v současnosti o jedinou automobilku, která se zabývá výrobou a vývojem spalovacího motoru s rotačním pístem založeném na principu rozpínání plynů (tzv. Wankelův motor). V současné době je tento motor součástí modelu Mazda RX-8. Následující řádky ale nebudou věnované tomuto modelu, nýbrž zmíněnému crossoveru Mazda CX-3.

Mazda CX-3 je nepřehlédnutelná

Tahle malá Mazda je skutečně neobvyklá a vaši pozornost upoutá na první pohled. Velice zajímavá je její robustní přední maska v kombinaci s relativně členitými boky a délkou necelých 4,3 metru. Chtělo by se říct, že model nepůsobí příliš elegantně, publikum si díky své nezaměnitelnosti, výstřednosti a originalitě ale určitě najde.

O Mazdě CX-3 výrobci tvrdí, že byla navržena a vytvořena jako oslava čisté radosti z jízdy. A my jim musíme dát za pravdu. Řidiči si mohou vychutnat sportovní výkon a citlivou ovladatelnost díky Skyactiv Technology, stylovému, prémiovému designu KODO, systému MZD Connect a mimořádnému pohodlí. Mezi výhody musíme zařadit i silnou přilnavost v kluzkých městských uličkách či na klikatých okresních silnicích.

Pohodlná pro řidiče i spolujezdce

Čeho si ovšem všimnete na „první dobrou“, to jsou jistě nové linie mřížky chladiče s variabilní šířkou, což povyšuje celý „čumák“„čumák“ Mazdy CX-3 na zcela novou úroveň elegance. To vše ale při zachování charakteristického designu předchozích generací i typického vzhledu kompaktního SUV. Model Mazda CX-3 ocení nejen řidiči, ale také spolujezdci. Vylepšení pohonné jednotky vozu Mazda CX-3 totiž zajistilo tišší i kultivovanější jízdu a maximální pohodlí. Když k tomu připočtete nekompromisní dynamiku v kombinaci s mimořádnou úsporností, jen stěží byste hledali konkurenta.

Povinné ručení a havarijní pojištění pro Mazdu CX-3

Na výsledné ceně povinného ručení se podílí nejen varianta modelu Mazda CX-3 (rozdílné ceny platí pro Mazdu CX-3 1.5 Skyactiv-D a Mazdu CX-3 2.0i), ale především bydliště a věk řidiče. Zajímavé slevy na povinném ručení můžete získat díky bonusům za bezeškodnou jízdu nebo sjednáním povinného ručení a havarijního pojištění u jedné pojišťovny. Ideální je mezi sebou jednotlivé nabídky porovnat a vybrat si z nabízených variant tu, která bude svými parametry odpovídat vašim představám i možnostem.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.