Cestovní pojištění – srovnání cen

Jste hrdým majitelem vozu této oblíbené francouzské značky? Potom nezapomeňte, že povinné ručení Citroën musí být uzavřeno ještě před první cestou. A proč je pojistka nutná? V první řadě proto, že za vás pojišťovna zaplatí jakékoliv způsobené škody, a to nejenom na majetku, ale samozřejmě také na zdraví. Mimo to může povinné ručení Citroën přinést i výhody pro vás samotné, a to v rámci možné připojištění, které lze sjednat. Ideální je například to související s čelním sklem, nebo srážkou se zvěří.

Jak vybrat nejvýhodněji?

Ideální samozřejmě je vybírat na internetu, a tam si jednotlivé pojišťovny porovnat. Máte tak možnost uzavřít povinné ručení Citroën ve svém samotném základu, nebo i v rozsáhlejším balíčku s mnoha nadstandardními službami. U všeho je především možné porovnat si konkrétní ceny, což znamená jediné, a to možnost ušetřit i několik desítek tisíc korun ročně. I takto se totiž může povinné ručení Citroën lišit.

Co při výběru zohlednit?

V první řadě to jsou limity pojištění, jelikož čím větší, tím lepší. Dobré je ale zaměřit se i na další výhody. Pojistit si přední sklo by mělo být samozřejmostí, stejně tak jako možnost využít asistenčních služeb. Obojí často může povinné ručení Citroën nabízet i zdarma, a to v závislosti na pojišťovně.


 

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 94