Povinné ručení Citroën

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Povinné ručení pro Citroën

Francouzská automobilka Citroën byla založena v roce 1919 André Citroënem. Dnes je již součástí skupiny Group PSA s hlavním sídlem v Paříži. Automobilka čítá celkem 9 evropských závodů, z nichž jeden se nachází i v České republice v Kolíně. Mimo Evropu pak Citroën najdete v Brazílii, Argentině a Číně.

V roce 1922 započala série expedicí Citroën a model Autochenillle B2 jako první překonal Saharskou poušť. V roce 1935 přebrala nad značkou Citroën kontrolu firma Michelin a v roce 1976 se Citroën začlenil do koncernu PSA Peugeot Citroën.

Povinné ručení pro Citroën

Výběr správného povinného ručení pro Citroën byste neměli podceňovat. Je potřeba zvolit kvalitní produkty, nezapomínejte, že pojišťovna bude zohledňovat i aspekty jako je lokalita, kde budete vozidlo provozovat, jak často s ním budete jezdit nebo zda budete cestovat spíše sami nebo s rodinou. Podle toho pak volte i další připojištění. K těm nejčastějším patří připojištění skel vozidla nebo pojištění střetu se zvěří. Určitě se vám vyplatí mít sjednané i připojištění škod vzniklých následkem živelné pohromy, zavazadel ve vozidle nebo úrazové pojištění pro řidiče.

Podle vašich potřeb si pak zvolte i výši limitu pro pojistné krytí. Ty jsou zákonem stanoveny na minimálně 35 milionů korun na škody na majetku a stejně tak i na zdraví. Pojistné limity u povinného ručení pro Citroën jsou většinou na nejnižší hranici, ale můžete si je zvýšit – nejnižší pojistný limit u povinného nemusí být vždy dostatečný.

Naše kalkulačka povinného ručení vám porovná ceny pojištění a sjednejte si povinné ručení pro Citroën online. Při online sjednání se veškeré údaje ověří online skrze databázi ČKP, kde bude zjištěna i výše vašich bonusů. Ty získáváte za jízdu bez nehod a cenu pojistného dokáží výrazně snížit.

Spočítat povinné ručení

Nejčastější modely Citroën pro povinné ručení

123

Citroën C3

Citroën C5

Citroën Jumpy

Citroën Jumper

Citroën C6

Citroën C3 Aircross

Citroën Berlingo

Citroën Xsara

Citroën Spacetourer

Citroën C8

Citroën C4 Cactus

Citroën C2

Citroën C4

Citroën Saxo

Citroën C1

Citroën Xsara Picasso

Citroën C4 Picasso

Citroën Xantia

Blog

 • Dům a domácnost
  02. května 2022|Jana Březinová
  Jak se vyhnout požáru v domácnosti

  Většina požárů v domácnosti způsobí lidská chyba –⁠ neopatrnost, nedbalost nebo ponechání dětí či domácích mazlíčků bez dozoru. Přitom chvilka nepozornosti může zavinit obrovské škody na majetku a především zdraví. Zjistěte, jaké zásady dodržovat, abyste předešli požáru v domácnosti i jak se s ohněm vypořádat, aby byly škody co nejmenší.

 • Pojistná částka nemovitost - domeček s mincemi
  Dům a domácnost
  17. dubna 2022|Jana Březinová
  Jak správně stanovit pojistnou částku u pojištění majetku?

  U pojištění majetku si dejte pozor na správné určení pojistné částky. Jinak se může stát, že bude vaše nemovitost podpojištěná a v případě pojistné události vám pojišťovna neuhradí celou škodu. Pojistnou smlouvu byste také měli pravidelně aktualizovat, aby pojistná částka odpovídala aktuální hodnotě vašeho majetku.

 • lupič páčí okno
  Dům a domácnost
  Jak zabezpečit dům proti krádeži i živlům? Vsaďte na bezpečnostní dveře i kamery

  V průběhu roku 2021 Policie ČR evidovala 24 638 krádeží a 28 321 vloupání. Spolu s dalšími zločiny tak zjistila zhruba 71 400 majetkových trestných činů. Jak dům, byt či chatu zabezpečit a ochránit před zloději a živly?

 • žena ruce nad modelem baráku
  Dům a domácnost
  31. ledna 2022|Jana Poncarová
  8 tipů, kdy vám přijde vhod pojištění domácnosti a stavby

  Ač jste sebeopatrnější, můžou v životě nastat situace, které s vámi zacloumají a způsobí vám škody. Proto existuje pojištění. Pojistit si dnes můžete opravdu cokoliv, co je vám drahé. Vybavení domácnosti, sbírku umění i stavbu samotnou. Vysvětlíme vám, jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy pojistek a proč vám v současné nejisté době přijdou vhod.

 • Satelit k televizi
  Dům a domácnost
  25. ledna 2022|Petr Pohůdka
  Satelitní televize: Čím se liší od jiných typů signálu?

  Okolo satelitní televize koluje řada mýtů a polopravd, které zákazníky od tohoto typu vysílání spíše odrazují. Jaká je ale realita? V čem spočívají výhody a nevýhody satelitní televize a co potřebujete pro příjem satelitního signálu?

 • Podpis smlouvy - model domu
  Dům a domácnost
  22. ledna 2022|Jana Poncarová
  Co vše kryje pojištění stavby?

  Každý, kdo má majetek, se ho snaží chránit. Ať už vlastníte rodinný dům, vilu, chatu nebo chalupu, jejich pojištění je na místě. Ukážeme vám, na co vše se vztahuje pojištění stavby a jaké možnosti pojištění nemovitosti aktuálně existují.

 • Matka s dcerou u vánočního stromu
  Dům a domácnost
  21. prosince 2021|Jana Březinová
  Bezpečný domov během Vánoc: Jak se chránit před požáry a jinými katastrofami

  Vánoce by měly být svátky klidu a pohody, někdy se ale kvůli malé chvilce nepozornosti promění v pohromu. To potvrzují i záchranáři, kteří každoročně zasahují u požárů a úrazů. Připomeňte si, jaká rizika na vás během Vánoc v domácnosti číhají a jak jim předcházet.

 • Obývací pokoj se zelenou sedačkou
  Dům a domácnost
  20. listopadu 2021|Vendula Flassig Vrablová
  Na co se vztahuje pojištění domácnosti? Na víc věcí, než byste možná čekali

  Pořídit si vysněný dům nebo byt je v dnešní době takovým malým vítězstvím. Stačí ale jeden nečekaný rozmar přírody nebo návštěva nenechavého zloděje a místo perfektně vybaveného interiéru vám zbydou oči pro pláč. Abyste bezpečně ochránili svůj majetek, je dobré sjednat si pojištění domácnosti. Na co všechno se tahle pojistka vztahuje a proč si ji neplést s pojištěním nemovitosti?

 • energie setreni
  EnergieDům a domácnost
  11. listopadu 2021|Monika Šaríková
  Co dělat, pokud máte vysoké zálohy na energie

  Přestože spousta lidi se teď bude snažit šetřit na spotřebě energií, výsledek se jim projeví až ve vyúčtování. Do té doby bude třeba platit vysoké zálohy, které však spousta domácností momentálně není schopna splácet. Přinášíme vám desatero rad, jak si tuto situaci alespoň trochu zlehčit.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.