Povinné ručení Citroën

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Povinné ručení pro Citroën

Citroen

Francouzská automobilka Citroën byla založena v roce 1919 André Citroënem. Dnes je již součástí skupiny Group PSA s hlavním sídlem v Paříži. Automobilka čítá celkem 9 evropských závodů, z nichž jeden se nachází i v České republice v Kolíně. Mimo Evropu pak Citroën najdete v Brazílii, Argentině a Číně.

V roce 1922 započala série expedicí Citroën a model Autochenillle B2 jako první překonal Saharskou poušť. V roce 1935 přebrala nad značkou Citroën kontrolu firma Michelin a v roce 1976 se Citroën začlenil do koncernu PSA Peugeot Citroën.

Povinné ručení pro Citroën

Výběr správného povinného ručení pro Citroën byste neměli podceňovat. Je potřeba zvolit kvalitní produkty, nezapomínejte, že pojišťovna bude zohledňovat i aspekty jako je lokalita, kde budete vozidlo provozovat, jak často s ním budete jezdit nebo zda budete cestovat spíše sami nebo s rodinou. Podle toho pak volte i další připojištění. K těm nejčastějším patří připojištění skel vozidla nebo pojištění střetu se zvěří. Určitě se vám vyplatí mít sjednané i připojištění škod vzniklých následkem živelné pohromy, zavazadel ve vozidle nebo úrazové pojištění pro řidiče.

Podle vašich potřeb si pak zvolte i výši limitu pro pojistné krytí. Ty jsou zákonem stanoveny na minimálně 35 milionů korun na škody na majetku a stejně tak i na zdraví. Pojistné limity u povinného ručení pro Citroën jsou většinou na nejnižší hranici, ale můžete si je zvýšit – nejnižší pojistný limit u povinného nemusí být vždy dostatečný.

Porovnejte si ceny povinného ručení všech pojišťoven a sjednejte si povinné ručení pro Citroën online. Při online sjednání se veškeré údaje ověří online skrze databázi ČKP, kde bude zjištěna i výše vašich bonusů. Ty získáváte za jízdu bez nehod a cenu pojistného dokáží výrazně snížit.

Spočítat povinné ručení

Nejčastější modely Citroën pro povinné ručení

123

Citroën C3

Citroën C5

Citroën Jumpy

Citroën Jumper

Citroën C6

Citroën C3 Aircross

Citroën Berlingo

Citroën Xsara

Citroën Spacetourer

Citroën C8

Citroën C4 Cactus

Citroën C2

Citroën C4

Citroën Saxo

Citroën C1

Citroën Xsara Picasso

Citroën C4 Picasso

Citroën Xantia

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).