Povinné ručení Citroën Jumpy

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro Citroën Jumpy?

Citroën Jumpy je dodávka menších rozměrů, která je v nabídce francouzské automobilky už od roku 1994. Pravidelně dochází k její modernizaci a zákazníkům nabízí bohaté možnosti konfigurace.

Přizpůsobí se každému

Ať už potřebujete vozit náklad, nebo početnou rodinu, Citroën Jumpy vám bude mít co nabídnout. Pokud chcete auto na převážení až 1400 kilogramů nákladu, bude základní skříňový Citroën Jumpy tou správnou volbou. Jestliže v autě plánujete vozit pasažéry, čeká na vás v nabídce Citroën Jumpy Combi. Do něj se pohodlně vejde až 9 cestujících.

Vybírat je možné také z různých velikostí. Jsou celkem tři a nesou označení XS, M a XL. Nejmenší varianta měří na délku pouze 4,6 metru, zatímco ta největší se zastavuje až na 5,3 metrech délky. Výškou se jednotlivé verze liší pouze nepatrně. Všechny se drží u 1,9 metru, takže se s Citroënem Jumpy dostanete do většiny podzemních garáží a nízkých podjezdů.

Jízdní vlastnosti jsou na dodávku až neuvěřitelně dobré. Podvozek je výborně nastaven, řízení je přesné a trakce vás nezklame ani na silně zasněžené silnici. Té pomáhá systém Grip Control, který nastavení upravuje podle povrchu, na němž se zrovna nacházíte. K dispozici je také speciální paket Stavba, který vám díky zvýšenému podvozku a ochrannému krytu motoru usnadní pohyb i v náročnějším terénu.

Myslelo se také na další technologie, které vám zpříjemní užívání vozu. V seznamu dostupných vychytávek najdete adaptivní tempomat, asistenta brzdění, zpětnou parkovací kameru, protiskluzový systém, automatické dálkové světlomety, funkce svícení do zatáčky či barevný head up displej. Hlavní obrazovku si můžete propojit s telefonem přes Apple CarPlay i Android Auto. Pokud upřednostňujete klasickou navigaci nezávislou na dalších zařízeních, oceníte přítomnou 3D online navigaci Citroën Connect Nav.

O pohon Citroënu Jumpy se může starat jeden ze čtyř naftových motorů a v nabídce je nově i elektromotor. Ten poskytuje výkon 134 koní a dojezd na jedno nabití až 330 kilometrů. Nejvýkonnějším motorem v nabídce je naftový dvoulitr s výkonem 177 koní.

Nejlevnější povinné ručení pro Citroën Jumpy hledejte online

Vyznat se v nabídce pojišťoven nemusí být vždy snadné. Povinné ručení nabízí většina pojišťovacích společností a téměř totožné produkty se mohou výrazně lišit svou cenou. Tu ovlivňuje rok výroby, hmotnost, model, výrobce či motorizace vozu.

Pokud hledáte ideální povinné ručení pro Citroën Jumpy, je třeba porovnat nabídky různých pojišťoven. Získávat nabídky od každé společnosti zvlášť je ale zbytečně složité a zdlouhavé.

Ušetřete si čas a k porovnání dostupných nabídek na trhu využijte online kalkulačku. Stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem vozidle a během chvíle budete mít jasnou představu o aktuální nabídce povinného ručení.

Vybírat nemusíte pouze podle ceny. U všech nabídek najdete také výši limitů a další podrobnosti o konkrétním produktu. Jakmile vám některé povinné ručení padne do oka, můžete si jej přes web rovnou i sjednat.

Blog

 • Předání vánočních dárků
  25. září 2023|Nikola Zatloukalová
  S těmito tipy vás vánoční nákupy nezruinují

  Vánoce znamenají nemalé výdaje nejen za vánoční dárky, ale i potraviny nebo výzdobu. Kromě nákupního seznamu, online nakupování a pořizování dárků v průběhu celého roku vás zachrání následující tipy.

 • motorkář v Alpách
  23. září 2023|Petr Pohůdka
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Kvalitní a bezpečné oblečení, uzamykatelné kufry na motorku nebo povinná výbava přizpůsobená navštěvovaným zemím. Vícedenní výlety na dvou kolech vyžadují delší přípravu. Jaká výbava vám na dlouhých cestách přijde vhod?

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.