Povinné ručení Citroën Jumpy

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro Citroën Jumpy?

Citroën Jumpy je dodávka menších rozměrů, která je v nabídce francouzské automobilky už od roku 1994. Pravidelně dochází k její modernizaci a zákazníkům nabízí bohaté možnosti konfigurace.

Přizpůsobí se každému

Ať už potřebujete vozit náklad, nebo početnou rodinu, Citroën Jumpy vám bude mít co nabídnout. Pokud chcete auto na převážení až 1400 kilogramů nákladu, bude základní skříňový Citroën Jumpy tou správnou volbou. Jestliže v autě plánujete vozit pasažéry, čeká na vás v nabídce Citroën Jumpy Combi. Do něj se pohodlně vejde až 9 cestujících.

Vybírat je možné také z různých velikostí. Jsou celkem tři a nesou označení XS, M a XL. Nejmenší varianta měří na délku pouze 4,6 metru, zatímco ta největší se zastavuje až na 5,3 metrech délky. Výškou se jednotlivé verze liší pouze nepatrně. Všechny se drží u 1,9 metru, takže se s Citroënem Jumpy dostanete do většiny podzemních garáží a nízkých podjezdů.

Jízdní vlastnosti jsou na dodávku až neuvěřitelně dobré. Podvozek je výborně nastaven, řízení je přesné a trakce vás nezklame ani na silně zasněžené silnici. Té pomáhá systém Grip Control, který nastavení upravuje podle povrchu, na němž se zrovna nacházíte. K dispozici je také speciální paket Stavba, který vám díky zvýšenému podvozku a ochrannému krytu motoru usnadní pohyb i v náročnějším terénu.

Chci porovnat povinné ručení

Myslelo se také na další technologie, které vám zpříjemní užívání vozu. V seznamu dostupných vychytávek najdete adaptivní tempomat, asistenta brzdění, zpětnou parkovací kameru, protiskluzový systém, automatické dálkové světlomety, funkce svícení do zatáčky či barevný head up displej. Hlavní obrazovku si můžete propojit s telefonem přes Apple CarPlay i Android Auto. Pokud upřednostňujete klasickou navigaci nezávislou na dalších zařízeních, oceníte přítomnou 3D online navigaci Citroën Connect Nav.

O pohon Citroënu Jumpy se může starat jeden ze čtyř naftových motorů a v nabídce je nově i elektromotor. Ten poskytuje výkon 134 koní a dojezd na jedno nabití až 330 kilometrů. Nejvýkonnějším motorem v nabídce je naftový dvoulitr s výkonem 177 koní.

Nejlevnější povinné ručení pro Citroën Jumpy hledejte online

Vyznat se v nabídce pojišťoven nemusí být vždy snadné. Povinné ručení nabízí většina pojišťovacích společností a téměř totožné produkty se mohou výrazně lišit svou cenou. Tu ovlivňuje rok výroby, hmotnost, model, výrobce či motorizace vozu.

Pokud hledáte ideální povinné ručení pro Citroën Jumpy, je třeba porovnat nabídky různých pojišťoven. Získávat nabídky od každé společnosti zvlášť je ale zbytečně složité a zdlouhavé.

Ušetřete si čas a k porovnání dostupných nabídek na trhu využijte online kalkulačku. Stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem vozidle a během chvíle budete mít jasnou představu o aktuální nabídce povinného ručení.

Vybírat nemusíte pouze podle ceny. U všech nabídek najdete také výši limitů a další podrobnosti o konkrétním produktu. Jakmile vám některé povinné ručení padne do oka, můžete si jej přes web rovnou i sjednat.

Chci porovnat povinné ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).