Povinné ručení Citroën Jumpy

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro Citroën Jumpy?

Citroën Jumpy je dodávka menších rozměrů, která je v nabídce francouzské automobilky už od roku 1994. Pravidelně dochází k její modernizaci a zákazníkům nabízí bohaté možnosti konfigurace.

Přizpůsobí se každému

Ať už potřebujete vozit náklad, nebo početnou rodinu, Citroën Jumpy vám bude mít co nabídnout. Pokud chcete auto na převážení až 1400 kilogramů nákladu, bude základní skříňový Citroën Jumpy tou správnou volbou. Jestliže v autě plánujete vozit pasažéry, čeká na vás v nabídce Citroën Jumpy Combi. Do něj se pohodlně vejde až 9 cestujících.

Vybírat je možné také z různých velikostí. Jsou celkem tři a nesou označení XS, M a XL. Nejmenší varianta měří na délku pouze 4,6 metru, zatímco ta největší se zastavuje až na 5,3 metrech délky. Výškou se jednotlivé verze liší pouze nepatrně. Všechny se drží u 1,9 metru, takže se s Citroënem Jumpy dostanete do většiny podzemních garáží a nízkých podjezdů.

Jízdní vlastnosti jsou na dodávku až neuvěřitelně dobré. Podvozek je výborně nastaven, řízení je přesné a trakce vás nezklame ani na silně zasněžené silnici. Té pomáhá systém Grip Control, který nastavení upravuje podle povrchu, na němž se zrovna nacházíte. K dispozici je také speciální paket Stavba, který vám díky zvýšenému podvozku a ochrannému krytu motoru usnadní pohyb i v náročnějším terénu.

Chci porovnat povinné ručení

Myslelo se také na další technologie, které vám zpříjemní užívání vozu. V seznamu dostupných vychytávek najdete adaptivní tempomat, asistenta brzdění, zpětnou parkovací kameru, protiskluzový systém, automatické dálkové světlomety, funkce svícení do zatáčky či barevný head up displej. Hlavní obrazovku si můžete propojit s telefonem přes Apple CarPlay i Android Auto. Pokud upřednostňujete klasickou navigaci nezávislou na dalších zařízeních, oceníte přítomnou 3D online navigaci Citroën Connect Nav.

O pohon Citroënu Jumpy se může starat jeden ze čtyř naftových motorů a v nabídce je nově i elektromotor. Ten poskytuje výkon 134 koní a dojezd na jedno nabití až 330 kilometrů. Nejvýkonnějším motorem v nabídce je naftový dvoulitr s výkonem 177 koní.

Nejlevnější povinné ručení pro Citroën Jumpy hledejte online

Vyznat se v nabídce pojišťoven nemusí být vždy snadné. Povinné ručení nabízí většina pojišťovacích společností a téměř totožné produkty se mohou výrazně lišit svou cenou. Tu ovlivňuje rok výroby, hmotnost, model, výrobce či motorizace vozu.

Pokud hledáte ideální povinné ručení pro Citroën Jumpy, je třeba porovnat nabídky různých pojišťoven. Získávat nabídky od každé společnosti zvlášť je ale zbytečně složité a zdlouhavé.

Ušetřete si čas a k porovnání dostupných nabídek na trhu využijte online kalkulačku. Stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem vozidle a během chvíle budete mít jasnou představu o aktuální nabídce povinného ručení.

Vybírat nemusíte pouze podle ceny. U všech nabídek najdete také výši limitů a další podrobnosti o konkrétním produktu. Jakmile vám některé povinné ručení padne do oka, můžete si jej přes web rovnou i sjednat.

Chci porovnat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.