Havarijní pojištění Citroën Jumpy

 • Online srovnání

 • Vše vyřídíte pohodlně od PC

 • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

 • Úspora až 50 %

  Spočítat ceny

Jak najít havarijní pojištění pro Citroën Jumpy?

Jumpy je dodávka od francouzské automobilky Citroën. Na trhu je od roku 1994, už od první generace je velmi variabilní a přizpůsobí se různorodým potřebám. Ať už potřebujete vozit spoustu nákladu, nebo početnou skupinu pasažérů.

Nespočet konfigurací

Citroën Jumpy se dělí na dva základní typy. První má v zadní části pouze prostor pro náklad a druhý je koncipován jako minibus, který pojme až 9 cestujících. Minibus nese označení Citroën Jumpy Combi. Výběrem jedné z těchto verzí ale možnosti konfigurace nekončí.

Dodávku si můžete pořídit ve třech různých velikostech - XS, M a XL. Ty se liší především délkou. Výška roste napříč verzemi jen nepatrně. Nejmenší Jumpy XS měří 4609 mm na délku a 1905 mm na výšku. Rozměry největší varianty se zastavily na délce 5309 mm a výšce 1935 mm.

Bohatá je u Citroënu Jumpy také nabídka motorů. Vybírat můžete ze čtyř naftových motorů a nově je v nabídce dokonce i elektromotor. Nejsilnější naftový motor má výkon 177 koní a je spojen se šestistupňovou automatickou převodovkou. Elektrická motorizace pohání vůz výkonem 134 koní a na jedno nabití poskytuje dojezd až 330 kilometrů.

Chci porovnat havarijní pojištění

Dostatek komfortu i technologií

Citroën Jumpy nechce být pouze praktickým vozem, ale myslí také na pohodlí a nové technologie, které zvyšují bezpečí a komfort řízení. Kabina má propracovanou ergonomii, sedadla řidiče i spojezdce jsou podélně i výškově nastavitelná a do vozu se lépe nastupuje i vystupuje díky praktickému stupínku.

O dostatek pohodlí i na horších silnicích se postará zesílená jízdní náprava se zkrutným stabilizátorem. Zadní náprava má navíc příčná ramena, díky kterým uvezete až 1400 kilogramů nákladu. Ten do auta dostanete nebývale snadno díky automatickému otevírání bočních dveří. Stačí mít klíč v kapse, zasunout nohu pod zadní nárazník a dveře se otevřou.

Pokud se ocitnete v náročnějším terénu, například na zasněžené cestě, určitě oceníte systém Grip Control. Ten upravuje pohon předních kol podle různých povrchů vozovky a pomůže k bezpečnému dojetí do cíle. V možné výbavě Citroënu Jumpy nechybí adaptivní tempomat, parkovací asistent, automatické dálkové světlomety, funkce přisvícení do zatáčky, barevný head up displej, navigace či systém sledování mrtvého úhlu.

Kde hledat havarijní pojištění pro Citroën Jumpy?

Jakmile začnete shánět havarijní pojištění pro Citroën Jumpy, setkáte se s širokou nabídkou, ve které není úplně snadné se zorientovat. Havarijní pojištění nabízí většina tuzemských pojišťoven a často rovnou v několika variantách. Jednotlivé společnosti navíc počítají konečnou cenu různými způsoby a pojištění se tak ve výsledku neliší jen vlastnostmi, ale také cenou.

Usnadněte si hledání a porovnejte havarijní pojištění online pomocí kalkulačky. V té vám stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem automobilu a velmi rychle získáte přehled o aktuální nabídce. Pojištění si přes web můžete také rovnou sjednat.

U všech nabídek jsou jasně a srozumitelně vypsány všechny vlastnosti konkrétního havarijního pojištění. Srovnávat tak můžete výši spoluúčasti, cenu, možná připojištění a také všechna pojištění, která už jsou obsažena v ceně.

Chci porovnat havarijní pojištění

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.