Havarijní pojištění Citroën Jumpy

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Jak najít havarijní pojištění pro Citroën Jumpy?

Jumpy je dodávka od francouzské automobilky Citroën. Na trhu je od roku 1994, už od první generace je velmi variabilní a přizpůsobí se různorodým potřebám. Ať už potřebujete vozit spoustu nákladu, nebo početnou skupinu pasažérů.

Nespočet konfigurací

Citroën Jumpy se dělí na dva základní typy. První má v zadní části pouze prostor pro náklad a druhý je koncipován jako minibus, který pojme až 9 cestujících. Minibus nese označení Citroën Jumpy Combi. Výběrem jedné z těchto verzí ale možnosti konfigurace nekončí.

Dodávku si můžete pořídit ve třech různých velikostech - XS, M a XL. Ty se liší především délkou. Výška roste napříč verzemi jen nepatrně. Nejmenší Jumpy XS měří 4609 mm na délku a 1905 mm na výšku. Rozměry největší varianty se zastavily na délce 5309 mm a výšce 1935 mm.

Bohatá je u Citroënu Jumpy také nabídka motorů. Vybírat můžete ze čtyř naftových motorů a nově je v nabídce dokonce i elektromotor. Nejsilnější naftový motor má výkon 177 koní a je spojen se šestistupňovou automatickou převodovkou. Elektrická motorizace pohání vůz výkonem 134 koní a na jedno nabití poskytuje dojezd až 330 kilometrů.

Dostatek komfortu i technologií

Citroën Jumpy nechce být pouze praktickým vozem, ale myslí také na pohodlí a nové technologie, které zvyšují bezpečí a komfort řízení. Kabina má propracovanou ergonomii, sedadla řidiče i spojezdce jsou podélně i výškově nastavitelná a do vozu se lépe nastupuje i vystupuje díky praktickému stupínku.

O dostatek pohodlí i na horších silnicích se postará zesílená jízdní náprava se zkrutným stabilizátorem. Zadní náprava má navíc příčná ramena, díky kterým uvezete až 1400 kilogramů nákladu. Ten do auta dostanete nebývale snadno díky automatickému otevírání bočních dveří. Stačí mít klíč v kapse, zasunout nohu pod zadní nárazník a dveře se otevřou.

Pokud se ocitnete v náročnějším terénu, například na zasněžené cestě, určitě oceníte systém Grip Control. Ten upravuje pohon předních kol podle různých povrchů vozovky a pomůže k bezpečnému dojetí do cíle. V možné výbavě Citroënu Jumpy nechybí adaptivní tempomat, parkovací asistent, automatické dálkové světlomety, funkce přisvícení do zatáčky, barevný head up displej, navigace či systém sledování mrtvého úhlu.

Kde hledat havarijní pojištění pro Citroën Jumpy?

Jakmile začnete shánět havarijní pojištění pro Citroën Jumpy, setkáte se s širokou nabídkou, ve které není úplně snadné se zorientovat. Havarijní pojištění nabízí většina tuzemských pojišťoven a často rovnou v několika variantách. Jednotlivé společnosti navíc počítají konečnou cenu různými způsoby a pojištění se tak ve výsledku neliší jen vlastnostmi, ale také cenou.

Usnadněte si hledání a porovnejte havarijní pojištění online pomocí kalkulačky. V té vám stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem automobilu a velmi rychle získáte přehled o aktuální nabídce. Pojištění si přes web můžete také rovnou sjednat.

U všech nabídek jsou jasně a srozumitelně vypsány všechny vlastnosti konkrétního havarijního pojištění. Srovnávat tak můžete výši spoluúčasti, cenu, možná připojištění a také všechna pojištění, která už jsou obsažena v ceně.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.