Cestovní pojištění – srovnání cen

Oblíbené francouzské modely aut, které mají na tuzemském trhu stále své místo. Především u těch dražších je logicky vyžadováno i havarijní pojištění Citroën, které by však mělo být samozřejmostí i u starších, levnějších aut. A to proto, že několik investovaných tisíc může ochránit desetitisíce, ale i statisíce. Havarijní pojištění Citroën totiž v případě naší nehody zaplatí opravu, ale stejně tak proplatí i případné odcizení vozu. To vše také s možností využít pojistky ve chvíli, kdy naše auto poškodí příroda, nebo vandal.

Cena se odvíjí od hodnoty vozu

To hlavní, co určuje cenu, je samozřejmě hodnota vozu. Čím je dražší, tím může být logicky havarijní pojištění Citroën také vyšší. Není to však jediný faktor, jelikož pojistku dnes ovlivňuje i výše spoluúčasti, ale také to nejdůležitější, a to je konkrétní pojišťovna. I proto je důležité si před uzavřením ty jednotlivé na našem trhu porovnat, a to nejlépe online, prostřednictvím porovnávačů. Lze totiž ušetřit i tisíce měsíčně.

Pojistka se vyplatí

Není pochyb, že se havarijní pojištění Citroën vyplatí u nových, ale i starších vozů. Navíc vždy budeme mít při jízdě určitou jistotu, že ať už se stane cokoliv, nepřijdeme o naše auto, ale stejně tak nepřijdeme o podstatnou část našich úspor.

Nejčastější modely Citroën pro havarijní pojištění

Citroën C3 Citroën Berlingo Citroën C4
Citroën C5 Citroën Xsara Citroën Saxo
Citroën Jumpy Citroën Spacetourer Citroën C1
Citroën Jumper Citroën C8 Citroën Xsara Picasso
Citroën C6 Citroën C4 Cactus Citroën C4 Picasso
Citroën C3 Aircross Citroën C2 Citroën Xantia
Audi S3
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 103