Havarijní pojištění Citroën

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Oblíbené francouzské modely aut, které mají na tuzemském trhu stále své místo. Především u těch dražších je logicky vyžadováno i havarijní pojištění Citroën, které by však mělo být samozřejmostí i u starších, levnějších aut. A to proto, že několik investovaných tisíc může ochránit desetitisíce, ale i statisíce. Havarijní pojištění Citroën totiž v případě naší nehody zaplatí opravu, ale stejně tak proplatí i případné odcizení vozu. To vše také s možností využít pojistky ve chvíli, kdy naše auto poškodí příroda, nebo vandal.

Cena se odvíjí od hodnoty vozu

To hlavní, co určuje cenu, je samozřejmě hodnota vozu. Čím je dražší, tím může být logicky havarijní pojištění Citroën také vyšší. Není to však jediný faktor, jelikož pojistku dnes ovlivňuje i výše spoluúčasti, ale také to nejdůležitější, a to je konkrétní pojišťovna. I proto je důležité si před uzavřením ty jednotlivé na našem trhu porovnat, a to nejlépe online, prostřednictvím porovnávačů. Lze totiž ušetřit i tisíce měsíčně.

Pojistka se vyplatí

Není pochyb, že se havarijní pojištění Citroën vyplatí u nových, ale i starších vozů. Navíc vždy budeme mít při jízdě určitou jistotu, že ať už se stane cokoliv, nepřijdeme o naše auto, ale stejně tak nepřijdeme o podstatnou část našich úspor.

Nejčastější modely Citroën pro havarijní pojištění

Citroën C3

Citroën C5

Citroën Jumpy

Citroën Jumper

Citroën C6

Citroën C3 Aircross

Citroën Berlingo

Citroën Xsara

Citroën Spacetourer

Citroën C8

Citroën C4 Cactus

Citroën C2

Citroën C4

Citroën Saxo

Citroën C1

Citroën Xsara Picasso

Citroën C4 Picasso

Citroën Xantia

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.