Povinné ručení Chrysler

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Máte vůz této značky, a potřebujete vhodnou pojistku? Správně vybrané povinné ručení Chrysler může být jistotou toho, jak můžete být na jakékoliv vaší cestě stoprocentně ochráněni. Získáte tak jistotu v tom, že jakékoliv škody za vás zaplatí pojišťovna, u které jste pojištěni. Mimo to často ale i povinné ručení Chrysler nabídne různé výhody, jako asistenční služby, pojištění skla, nebo třeba vás jako řidičů a majitelů. Stačí jenom zvolit konkrétní pojistku.

Vše porovnejte online

Jak na to? Nejlépe prostřednictvím našeho online porovnávače, který vám umožní, aby i povinné ručení Chrysler bylo ve všech směrech výhodné, a to hlavně pro vás. Můžete se tak zaměřit na nejnižší cenu, na možnost získání bezplatných balíčků, nebo na výhodná připojištění, které jistě přijdou také vhod. A máte-li konkrétně vybráno, není problémem povinné ručení Chrysler ihned uzavřít.

Stačí doklad totožnosti a technický průkaz

Samotné uzavření pojistky je stejně jednoduché, jako její výběr. Základní informace zadáte do formuláře, potvrdíte vygenerovanou smlouvu, a povinné ručení Chrysler je úspěšně uzavřeno. Poté už stačí zaplatit, vytisknout zelenou kartu, a nic vám nebrání v tom vyjet na silnice, a to třeba na silnice v celém světě.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).