Havarijní pojištění Chrysler Voyager

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Jak najít nejlepší havarijní pojištění pro Chrysler Voyager?

Chrysler Voyager je jedním z prvních automobilů, který se zařadil do kategorie MPV. Vyrábět se začal v roce 1988 a v USA šlo dokonce o první MPV vůbec. V Evropě byl jediným konkurentem francouzského Renaultu Espace, který se začal vyrábět o čtyři roky dříve. V roce 2016 Voyager z nabídky americké automobilky zmizel a o čtyři roky později se do ní vrátil. Nejde ale o nově vyvinutý vůz, název Voyager aktuálně nese upravený model Pacifica.

Komfort a dostatek prostoru

Automobily z kategorie MPV jsou pověstné svým praktickým pojetím, díky kterému poskytují spoustu vnitřního prostoru a Chrysler Voyager v tomto směru nijak nevybočuje. Ve vozu může cestovat až sedm lidí a i při využití všech míst zbývá v zavazadlovém prostoru solidních 440 litrů objemu. Pokud z auta vyjmete zadní lavici, kapacita kufru se zvýší na výborných 1290 litrů. V takto velkém zavazadelníku toho už převezete opravdu hodně.

Ani při plném obsazení vozu nebude nikdo z cestujících trpět nedostatek místa. Všechna sedadla jsou pohodlná a jde spíše o křesla. Sedačky v přední a prostřední řadě nabízí nastavitelné loketní opěrky a spoustu prostoru ve všech směrech. Ani na zadní třímístné lavici ale není nijak těsno. Interiér svým zpracováním příliš nenadchne, protože v něm převažují levné plasty. Ty jsou ale na druhou stranu velmi odolné a snesou i hrubší zacházení. V autě je navíc dostatek odkládacích prostor.

Chci porovnat havarijní pojištění

Podvozek je pohodlný a dokáže výborně pracovat i na podprůměrně kvalitní silnici. Zároveň není příliš měkký a auto na silnici dobře sedí. Chrysler Voyager ale samozřejmě není nejhbitějším vozem a při řízení pocítíte jeho větší rozměry.

Motorizací nabízí Chrysler Voyager spoustu. V nabídce narazíte na benzinové i naftové jednotky, které se vyznačují na evropské poměry velkými objemy. Například nejsilnější motor má objem 3,6 litru, šest válců a výkon 295 koní. Dostupné motory obecně nepatří mezi nejúspornější, ale výkon jim nechybí.

Nejvýhodnější havarijní pojištění pro Chrysler Voyager najdete na webu

Vybrat optimální havarijní pojištění není snadné. Nabídne vám ho sice většina tuzemských pojišťoven, každá ale při výpočtu ceny postupuje jinak. Jednotlivá havarijní pojištění se tak mohou cenově lišit, i když mají podobné parametry. U všech pojišťoven ale cenu ovlivňují vlastnosti vozu. Především pak jeho značka, model, hmotnost, zabezpečení a hodnota.

Využijte k porovnání havarijních pojištění online kalkulačku a získejte během chvíle přehled o aktuální nabídce. Stačí vyplnit základní informace o vás a vašem automobilu.

U každé kalkulace najdete kromě ceny také výši spoluúčasti, možná připojištění, seznam služeb zahrnutých v ceně, přehled hlavních benefitů i kompletní pojistné podmínky. Vyberete si tak, ať už hledáte co nejlepší cenu, nebo jsou pro vás důležité také specifické parametry pojištění. Havarijní pojištění si přes web můžete i sjednat.

Chci porovnat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).