Povinné ručení Chrysler Voyager

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Kde sjednat nejvýhodnější povinné ručení pro Chrysler Voyager?

Chrysler Voyager je prvním MPV dostupným v USA a jedním z prvních automobilů této kategorie na světě. Vyrábí se už od roku 1988 a na trhu se aktuálně nachází jeho šestá generace. Voyager si napříč modelovými ročníky udržuje dobrou nabídku motorů, slušné jízdní vlastnosti a především vychytanou praktičnost.

Spousta místa i pro sedm cestujících

Voyager pojme až sedm cestujících. Všem umí nabídnout dostatek prostoru i pohodlí a ještě mu zbude slušná kapacita v zavazadlovém prostoru. Nejvíce komfortu si užijí cestující v přední a prostřední řadě sedadel. V těchto řadách se totiž nachází pouze dvě místa, která každému z pasažérů nabízí neuvěřitelné množství prostoru ve všech směrech. I zadní lavice pro tři cestující je ale prostorná a jde o tři opravdu plnohodnotná místa k sezení.

Pokud zrovna využíváte všech sedm míst, naskládáte do kufru 440 litrů zavazadel, což není vůbec špatná hodnota. Jakmile z auta vyjmete třetí řadu sedadel, objem zavazadelníku se zvýší na 1290 litrů, což už je prostor, ve kterém toho převezete opravdu hodně.

V interiéru vozu je kromě spousty místa také dostatečné množství úložných prostor a všemožných přihrádek. Jedinou jeho slabší stránkou je kvalita zpracování. Uvnitř vozu totiž převažují tvrdé a levné plasty.

Podvozek je naladěný na pohodlnou jízdu a Chrysler Voyager tak dobře tlumí nerovnosti. Zároveň ale není příliš měkký a auto díky tomu dobře sedí na silnici. Nabídka motorizací je solidní a pod kapotou můžete mít naftový i benzínový motor. Na evropské poměry mají pohonné jednotky poměrně vysoké objemy a žádný z nich není vyloženě úsporný. Vždy ale nabízí slušný výkon a projev. Nejvýkonnějším motorem je 3,6litrový šestiválec s výkonem 295 koní.

Spočítat povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro Chrysler Voyager?

Povinné ručení vám v dnešní době dokáže nabídnout většina pojišťoven. Napříč trhem se ale setkáte se značnými rozdíly v cenách těchto produktů, i když se třeba neliší svými vlastnostmi. Cenu sice ovlivňuje především motorizace, hmotnost, rok výroby, značka a model vozu, každá pojišťovna ale při výpočtu konečné ceny postupuje jinak.

Usnadněte si hledání a porovnejte nabídku pomocí online kalkulačky. V té stačí vyplnit několik informací o vás a vašem autě. Poté si můžete prohlédnout kompletní dostupnou nabídku.

U jednotlivých kalkulací najdete cenu, limit pojistného plnění, pojištění zahrnutá v ceně i volitelná připojištění. Vybírat tak můžete podle ceny, ale i specifických požadavků. Výběr vám může usnadnit i tip pojišťovacího experta. Jeho doporučení se odvíjí od zadaných údajů a je tak vždy přizpůsobeno konkrétnímu uživateli. Jakmile si některé povinné ručení vyberete, přes web si jej můžete také sjednat.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.