Povinné ručení Chrysler Voyager

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde sjednat nejvýhodnější povinné ručení pro Chrysler Voyager?

Chrysler Voyager je prvním MPV dostupným v USA a jedním z prvních automobilů této kategorie na světě. Vyrábí se už od roku 1988 a na trhu se aktuálně nachází jeho šestá generace. Voyager si napříč modelovými ročníky udržuje dobrou nabídku motorů, slušné jízdní vlastnosti a především vychytanou praktičnost.

Spousta místa i pro sedm cestujících

Voyager pojme až sedm cestujících. Všem umí nabídnout dostatek prostoru i pohodlí a ještě mu zbude slušná kapacita v zavazadlovém prostoru. Nejvíce komfortu si užijí cestující v přední a prostřední řadě sedadel. V těchto řadách se totiž nachází pouze dvě místa, která každému z pasažérů nabízí neuvěřitelné množství prostoru ve všech směrech. I zadní lavice pro tři cestující je ale prostorná a jde o tři opravdu plnohodnotná místa k sezení.

Pokud zrovna využíváte všech sedm míst, naskládáte do kufru 440 litrů zavazadel, což není vůbec špatná hodnota. Jakmile z auta vyjmete třetí řadu sedadel, objem zavazadelníku se zvýší na 1290 litrů, což už je prostor, ve kterém toho převezete opravdu hodně.

V interiéru vozu je kromě spousty místa také dostatečné množství úložných prostor a všemožných přihrádek. Jedinou jeho slabší stránkou je kvalita zpracování. Uvnitř vozu totiž převažují tvrdé a levné plasty.

Podvozek je naladěný na pohodlnou jízdu a Chrysler Voyager tak dobře tlumí nerovnosti. Zároveň ale není příliš měkký a auto díky tomu dobře sedí na silnici. Nabídka motorizací je solidní a pod kapotou můžete mít naftový i benzínový motor. Na evropské poměry mají pohonné jednotky poměrně vysoké objemy a žádný z nich není vyloženě úsporný. Vždy ale nabízí slušný výkon a projev. Nejvýkonnějším motorem je 3,6litrový šestiválec s výkonem 295 koní.

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro Chrysler Voyager?

Povinné ručení vám v dnešní době dokáže nabídnout většina pojišťoven. Napříč trhem se ale setkáte se značnými rozdíly v cenách těchto produktů, i když se třeba neliší svými vlastnostmi. Cenu sice ovlivňuje především motorizace, hmotnost, rok výroby, značka a model vozu, každá pojišťovna ale při výpočtu konečné ceny postupuje jinak.

Usnadněte si hledání a porovnejte nabídku pomocí online kalkulačky. V té stačí vyplnit několik informací o vás a vašem autě. Poté si můžete prohlédnout kompletní dostupnou nabídku.

U jednotlivých kalkulací najdete cenu, limit pojistného plnění, pojištění zahrnutá v ceně i volitelná připojištění. Vybírat tak můžete podle ceny, ale i specifických požadavků. Výběr vám může usnadnit i tip pojišťovacího experta. Jeho doporučení se odvíjí od zadaných údajů a je tak vždy přizpůsobeno konkrétnímu uživateli. Jakmile si některé povinné ručení vyberete, přes web si jej můžete také sjednat.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.