840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Srovnání havarijního pojištění Chrysler

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
3 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění Chrysler
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Srovnání havarijního pojištění Chrysler

2017-04-25

U nás méně rozšířená automobilka, která však má ve světě své jméno. Jste-li jeho majiteli, rozhodně byste neměli zapomínat na pojistku. A to ať už tu zákonnou, tak i havarijní pojištění Chrysler. Ačkoliv ho mnoho lidí podceňuje, v případě nehody je téměř nezbytností, jelikož opravu tak zaplatí pojišťovna, u které je pojistka uzavřena. Stejně tak ale havarijní pojištění Chrysler může zaplatit i opravu, pokud auto poškodí vandal, nebo pokud ho poškodí přírodní živel – třeba povodeň, nebo i kroupy.

Podle čeho vybrat tu správnou?

Při výběru je určitě dobré zaměřit se na to, co za naše peníze konkrétně dostaneme. Ideálním příkladem, jak by mělo havarijní pojištění Chrysler, je nízká cena, ale přesto poměrně vysoké limity plnění, vztahující se k jednotlivým situacím. Mezi ty by měla spadat také krádež vozu. Dalším důležitým aspektem je logicky spoluúčast na hrazení škod. Čím ta je nižší, tím pro nás rozhodně lépe.

Ušetřete jednoduše

A jak nejlépe ušetřit, a to čas i peníze? Samozřejmě tím, že si havarijní pojištění Chrysler uzavřeme online. Prvním krokem je tedy porovnání, a následně už vyplníme potřebné údaje, potvrdíme smlouvu a provedeme platbu. Tím je vše kompletně hotovo, a my můžeme plně chráněni vyjet na silnice.

 
4.78 na základě 625 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Erika hodnotí:
100%

"Jsem spokojená s nabídkou a cenami, všechny informace, které jsem potřebovala, mi poslali do mailu. Skvělý přístup. Děkuji"

Tereza S. hodnotí:
100%

"Vážně bezva způsob, jak srovnat a sjednat pojištění z pohodlí domova, díky čemuž získáte čas navíc a ušetříte peníze"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
3 Zákazníků zde nyní srovnává