Povinné ručení Český Těšín

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Známé město, které leží na polských hranicích a právě tito obyvatelé tvoří část obyvatel i Těšína. Aktuálně tak žije na jeho území zhruba 25 000 lidí, a to na celkové rozloze necelých 34 kilometrů čtverečných. Čím se ale může Český Těšín také pyšnit, to je faktem, že je třetím nejvýchodnějším městem celé naší republiky. Navíc je považován za jeden z nejfrekventovanějších hraničních přechodů právě do Polska.

Jak sjednat povinné ručení v Českém Těšíně?

Jako motoristé samozřejmě můžete řešit otázku, jak sjednat povinné ručení v Českém Těšíně, aby bylo co možná nejvýhodnější. V tomto směru pomůže náš porovnávač, který vám přehledně setřídí jednotlivé pojišťovny. U nich je vhodné hledět hlavně na cenu pojistky, jelikož ty se mohou lišit i o tisíce ročně. A tolik můžete ušetřit ať při pojištění nového, nebo samozřejmě i ojetého auta.

Důležitým parametrem výběru by ale měly být také pojistné limity. To jsou maximální částky, které každé povinné ručení Český Těšín obsahuje a které ukazují výši pojistného krytí. Čím jsou vyšší, tím lépe. Bonusem navíc ale mohou být i různá připojištění, nebo také asistenční služby, které v kombinaci s nízkou cenou vytvářejí skutečně výhodný pojistný produkt určený pro každého.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.