Povinné ručení Česká Lípa

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

Spočítat ceny
povinné ručení

Známé město v Libereckém kraji, které proslulo hlavně svou historií, která byla spjata hlavně s automobilovým průmyslem, který zde přetrval až do současné doby. To samozřejmě láká také nové obyvatele, kterých aktuálně žije v obci Česká Lípa 37 500, a to na celkové rozloze zhruba 66 kilometrů čtverečných. Rozlehlost města tak nabídne i možnost bydlet v příjemných a klidných lokalitách se zelní, což je také velké plus.

Jak sjednat povinné ručení v České Lípě?

Patříte-li mezi motoristy a chcete uzavřít povinné ručení v České Lípě pro nové vozidlo, nebo chcete-li jenom přejít k jiné pojišťovně, poradíme, jak na to. Základem je samozřejmě náš porovnávač, který vám jasně zmapuje jak konkrétní pojišťovny, tak vám samozřejmě řekne i o jednotlivých pojistných produktech a hlavně potom o tom, kolik stojí. Vyberete-li dobře, můžete ušetřit i několik tisíc korun ročně.

Vliv na správný výběr ale mají i pojistné limity vztahující se k dané pojistce, nebo také konkrétní možnosti, co obsahuje. Pokud má být povinné ručení Česká Lípa nejenom levné, ale i výhodné, mělo by obsahovat asistenční služby, nebo i různá připojištění. Třeba rizika srážky se zvířetem, nebo také pojištění čelního skla. I to v tomto směru může hrát nemalou roli při rozhodování.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).