Jak vybrat dodavatele plynu

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí Vašeho domova


Plyn - plynový sporák

Nejste spokojeni se stávajícím dodavatelem plynu? Není nic jednoduššího, než ho změnit. Pokud chcete vědět, jak vybrat dodavatele plynu, je ideálním krokem ten nejvýhodnější. Ten vám pomůže primárně ušetřit nemalé peníze. Aktuálně je na trhu několik desítek možností a tak lze snadno vybrat ty nejlepší, které jsou právě ve vaší oblasti.

Jak vybrat dodavatele plynu snadno?

Pomůže vám internet, konkrétně potom náš porovnávač. Na něm si jednoduše zadáte, kolik spotřebujete, na co plyn využíváte, nebo kde bydlíte. Na základě toho vám budou během chvíle předloženy informace o tom, kolik můžete u jednotlivých dodavatelů platit. Cesta, jak vybrat dodavatele plynu, je jednoduchá. Navíc vše zvládnete z pohodlí domova, za pár minut.

Změna je snadná

Připomeňme, že změna je velmi jednoduchá a jde jenom o administrativní proces. Souvisí v podstatě s tím, že dáte výpověď u dodavatele stávajícího a následně podepíšete smlouvu novou. Dnes není výjimkou ani to, že když projevíte svůj zájem, nový dodavatel za vás veškeré potřebné administrativní kroky vyřídí, a vy se nebudete muset skutečně o nic starat. Takové změny lze následně provádět i v budoucnu, v souvislosti se změnami cen na trhu.