Sedlčany leží v jihovýchodní části okresu Příbram, v tzv. Sedlčanské kotlině na soutoku Mastníku a Sedleckého potoka. Aktuálně Sedlčany obývá zhruba 6 900 stálých obyvatel. Jste jedním z nich? Pokud ano a vlastníte automobil, čas od času budete shánět stanici, kde mu prodlouží technickou. Abychom vám ušetřili čas, přinášíme aktuální kontakty a adresu stanice technické kontroly Sedlčany a přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Důsledná kontrola je základ

Ještě před tím, než si zarezervujete termín na vybrané stanici technické kontroly, nechte vůz překontrolovat u zkušeného automechanika nebo v ověřeném servisu. Pokud zde objeví nedostatky, které by mohly získání technické ztížit nebo úplně znemožnit, zpravidla je na místě odstraní. Vy tak získáte jistotu, že vám na STK nebudou dělat zbytečné problémy.

Šetřete tam, kde to má smysl

Chcete na technické ušetřit? Zkuste se domluvit na spojení technické s emisní prohlídkou. Často můžete získat zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. A pokud chcete na provozu vozidla ušetřit ještě víc, porovnejte si pomocí naší nezávislé online kalkulačky ceny povinného ručení a zjistěte, zda nemůžete u konkurence platit méně.