Rakovník II je vnější částí stejnojmenného města v okrese Rakovník. V současné době je tady evidováno více než 2500 adres a žije zde asi 16 000 stálých obyvatel. Řadíte se mezi ně a vlastníte automobil? Pak vás určitě bude zajímat, kde mu nechat prodloužit technickou.

Ještě než na technickou vyrazíte…

Aby vůz prošel technickou bez zbytečných průtahů a komplikací, je dobré ho zavézt ke zkušenému mechanikovi nebo do nejbližšího servisu, kde ho prohlédnou a případně odstraní závady, které by mohly získání technické ztížit, nebo dokonce úplně zhatit. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete na stanici technické kontroly Rakovník II předkládat.

Porušení povinnosti se vám může prodražit

Pokud byste vyrazili na silnici bez platné technické, může vám být udělena pokuta až do výše 10 000 Kč. V krajním případě se můžete dočkat i zákazu řízení. Chcete na technické ušetřit? Domluvte si ji u příležitosti měření emisí. Získat můžete zajímavou slevu, nebo alespoň nižší cenu. A šetřit můžete i na povinném ručení, jehož cenu si porovnáte pomocí naší nezávislé online kalkulačky.