Město Králův Dvůr najdeme v okrese Beroun ve Středočeském kraji, v těsné blízkosti města Berouna, na řece Litavce. Pokud jste jedním z 9 900 stálých obyvatel a vlastníte auto, dřív nebo později budete jistojistě přemýšlet, kde mu nechat prodloužit technickou. Abychom vám ušetřili čas, našli jsme veškeré potřebné kontakty a adresy stanice technické kontroly Králův Dvůr za vás.

Co dělat před samotnou technickou?

Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré ho před samotnou návštěvou vybrané stanice nechat zavézt ke zkušenému mechanikovi nebo do autoservisu. Tam vůz překontrolují a případně odstraní i závady, které by mohly prodloužení technické ztížit.

Víme, jak (nejen) na technické ušetřit

Pokud chcete získat zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu, spojte samotnou technickou s emisní prohlídkou. Ušetřit ale můžete taky na povinném ručení, které je dalším neopomenutelným výdajem s provozem vozidla úzce souvisejícím. Stačí si jeho cenu porovnat prostřednictvím naší online kalkulačky a v případě výhodnější nabídky sjednat novou pojistku online.

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Králův Dvůr:

Technical inspection station A-Z Beroun, Pod Hájem 372, 267 01 Králův Dvůr, tel. +420 311 637 777

BestDrive, 378, Plzeňská, 267 01 Králův Dvůr, tel. +420 777 555 509

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.