Divišov najdeme mezi městy Benešov a Vlašim. Bydlíte v Divišově a hledáte, kam zavést automobil na pravidelnou prohlídku, na základě které vám prodlouží technickou? Abyste nemuseli ztrácet čas, našli jsme pro vás konkrétní místo, kontakty a na závěr přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Technická není o náhodě

Stanice technické kontroly Divišov, potažmo její automechanik, bude zkoumat stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin i dalších nezbytností. Pokud zjistí, že je něco z výše uvedeného v nepořádku, reálně hrozí, že vám technickou neprodlouží. Proto se vyplatí nechat auto zkontrolovat v servisu ještě před tím, než se na technickou vydáte.

Šetřete chytře

Potřebujete u auta nechat změřit emise? Pak si jejich měření domluvte na termín, během kterého vám zároveň provedou i technickou kontrolu. Řada servisů nabízí zajímavé ceny nebo alespoň nějakou tu slevu. A ušetřit můžete i na dalších výdajích, neodmyslitelně souvisejících s provozem vozidla. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu nezávisle porovnáte v našem online srovnávači.