Beroun – město a obec s rozšířenou působností ve Středočeském kraji leží na soutoku Berounky a Litavky, necelých 30 km jihozápadně od centra Prahy. Potřebujete tady nechat zkontrolovat auto a hledáte STK, kde vás tahle kontrola nebude stát majlant? Poradíme, kam na STK ve městě Beroun nejvýhodněji!

Ještě než na kontrolu vyrazíte

Ještě než si z níže uvedeného seznamu stanic technických kontrol v Berouně vyberete tu, kterou v budoucnu navštívíte, je dobré zkontrolovat nejen celkový stav automobilu, ale taky složení povinné výbavy. Vyhnete se tak dalším dodatečným nákladům, a taky minimalizujete riziko toho, že vám „technickou“ neprodlouží.

Chcete na kontrole ještě více ušetřit? Během toho, co se budete do vybraného servisu objednávat, zeptejte se, zda není možno spojit emisní kontrolu společně s kontrolou technickou. Řada poskytovatelů této služby vám nabídne zajímavou slevu.

Máme další tipy, jak na provozu vozidla ušetřit

Kromě toho, že si z níže uvedeného seznamu stanic technické kontroly vyberete tu, kde vám plechového miláčka zkontrolují nejlevněji, využijte taky naší nezávislé online kalkulačky a srovnávače, díky kterému na provozu vozidla ještě více ušetříte. Porovnáme za vás totiž dostupná povinná ručení a zároveň vám prozradíme, kde na vás čeká to nejvýhodnější.