Čechtice obývá necelých 1500 obyvatel a najdeme je 33 kilometrů jihovýchodně od Benešova, ve Středočeském kraji. Potřebujete si tady zajet na STK? Máme pro vás adresu míst, kde rozhodnou o prodloužení stávající technické i informace o tom, jak na provozu vozidla ušetřit.

Nespoléhejte na štěstí

Ještě než se na STK do Čechtic vypravíte, nechte auto zkontrolovat zkušenému mechanikovi. Ten může odhalit okem neviditelné závady a zároveň odstranit ty, které by mohly představovat během STK problém. Vy si mezitím překontrolujte velký a malý technický průkaz, zelenou kartu a protokol měření emisí (pokud jej vozidlo někdy absolvovalo).

Chcete ušetřit?

Pokud máte vozidlo, u kterého je potřeba emise opětovně změřit, domluvte toto měření na termín provedení kontroly. Řada autoservisů vám nabídne zajímavou slevu nebo výhodnější cenu.

A pokud chcete na provozu automobilu ještě více ušetřit, porovnejte, kolik platíte za povinné ručení i své pojišťovny a kde byste mohli platit méně. K tomu vám poslouží naše nezávislá online kalkulačka.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.