Slovník pojmů

Vyberte kategorii pojmu

Zpět na všechny pojmy

Švýcarská půjčka

Co je švýcarská půjčka

Švýcarská půjčka představuje jednu ze současných nabídek na rychlou půjčku online. Jméno získala podle názvu provozovatele, jíž je česká nebankovní společnosti Swiss Fund a.s. Mezi hlavní výhody Švýcarské půjčky patří snadná dostupnost a vyřízení online.

Parametry Švýcarské půjčky

Švýcarská půjčka je nebankovní bezhotovostní a neúčelová půjčka, kterou lze použít na cokoliv. Stejně jako u většiny nebankovních půjček podání a vyřízení žádosti o půjčku probíhá kompletně online. V případě splnění podmínek a shody bank může mít žadatel peníze na svém bankovním účtu během několika málo minut.

Rychlá půjčka nabízí půjčku ve výši od 1 000 Kč až do 20 000 Kč s volitelnou dobou splatnosti od 15 do 30 dní. Poskytovatel si za půjčku bere odměnu ve výši 0,25 %, 0,5 % nebo 1 % z celkové výše půjčky za každý den. Poskytnutí a vyřízení půjčky je zdarma. V případě předčasného uhrazení půjčky před dohodnutým termínem je účtován poplatek 0,5 % z dlužné částky.

Podmínky pro získání Švýcarské půjčky

O Švýcarskou půjčku může žádat plnoletý občan ČR, který k žádosti online o půjčku doloží dva doklady totožnosti (občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, kartičku pojištění nebo rodný list) a výpis z účtu jako potvrzení o pravidelném příjmu. Půjčka není určena pro nezaměstnané osoby a pro zadlužené osoby se záznamem či záznamy v registru dlužníků.

Výhody Švýcarské půjčky

  • Komplexní sjednání půjčky online,

  • rychlé vyřízení půjčky,

  • peníze na účtu do 5 minut,

  • možnost opakovaného prodloužení doby splatnosti.

Nevýhody Švýcarské půjčky

  • Vysoký poplatek a RPSN,

  • Vysoké smluvní pokuty při prodlení se splácením.

 

Nejčtenější
Top články

Poslechněte si

Nepodceňto

V podcastu Nepodceňto vám poradíme, jak předcházet nečekaným životním situacím v oblasti dopravy, rodinných financí nebo domácnosti.

Nepodceňto - Tereza Tobiášová