Povinné ručení Volkswagen

  • /kalkulace-povinne/Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Povinné ručení pro Volkswagen

Volkswagen

Volkswagen patří k nejznámějším německým automobilkám. Je členem skupiny Volkswagen Group, která zastřešuje i značky jako Audi, Land Rover, Jaguar nebo Porsche. Automobilku Volkswagen založil v roce 1937 Ferdinand Porsche s cílem vyrábět vozidla pro pracující občany. Zajímavostí je, že podle některých historiků se o charakteristický zaoblený tvar vozu přičinil Adolf Hitler, který rovněž prosazoval založení této automobilky.

V roce 1942 se Volkswagen stal největším výrobcem automobilů v Německu, v 50. letech se pak začal rozšiřovat i do světa. Automobilka se tak octla v Brazílii, Austrálii a také v Asii. Později v 70. letech začala produkce dodnes známých a stále oblíbených modelů značky Volkswagen – VW Passat a VW Golf.

Dnes je Volkswagen jednou ze značek, které své automobily prodávají po celém světě. Některé jeho modely se vyrábějí dodnes, například jeden z nejslavnějších VW Transportér nebo Brouk.

Povinné ručení pro Volkswagen

Pokud se tato německá automobilka něčemu těší, tak určité prestiži a výjimečnosti. Tu si jako majitelé vozů Volkswagen budete moci jistě užívat také. Na co byste ale po koupi vozu neměli zapomenout, je povinné ručení pro Volkswagen. Právě z povinného ručení totiž pojišťovny vyplácejí škody poškozeným. Pokud tedy zaviníte nehodu, finanční náklady vzniklé na majetku či zdraví třetí osobě neplatíte z vlastní kapsy, ale hradí je pojišťovna.

Povinné ručení pro Volkswagen si sjednáte i online. Porovnejte si cenu povinného ručení pro Volkswagen s naší kalkulačkou a vyberte si to nejvýhodnější.

Spočítat povinné ručení

Kromě povinného ručení myslete i na různá připojištění, která vám pokryjí finanční škody na vašem vlastním vozidle. Kromě havarijního pojištění oceníte zejména asistenční služby, pojištění čelního skla, pojištění srážky se zvěří, nebo třeba pojištění poškození vlivem přírodního živlu.

Nejčastější modely Volkswagen pro povinné ručení

Volkswagen Golf

Volkswagen Tiguan

Volkswagen CC

Volkswagen Passat

Volkswagen Touran

Volkswagen Amarok

Volkswagen Polo

Volkswagen Phaeton

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).