Cestovní pojištění – srovnání cen

Pokud se tato německá automobilka něčemu těší, tak určité prestiži a výjimečnosti. Tu si jako majitelé těchto vozů budete moci jistě užívat také. Na co byste ale po koupi neměli zapomenout, to je povinné ručení Volkswagen. Navíc uzavřít ho je třeba ještě předtím, než vlastně vyjedete na silnice. A důvod? Ochrana, a to jak vás, tak i poškozených při dopravní nehodě. Právě z této pojistky totiž pojišťovny vyplácejí škody poškozeným. Ty se tak dočkají svých peněz, a vy je nemusíte vyndat z vlastní kapsy.

Kde a jak uzavřít?

Samozřejmě ideální je jít na uzavření pojistky nejpohodlnější cestou, a uzavřít povinné ručení Volkswagen online. A to během pár minut. Prvním krokem je porovnání jednotlivých pojišťoven, a to co nabízených služeb, limitů a hlavně ceny jako takové. A máte-li vybráno, stačí uvést údaje o vozidle, odsouhlasit smlouvu a vytisknout zelenou kartu.

Podle čeho vybírat?

A co všechno může povinné ručení Volkswagen obsahovat? Kromě základu myslete i na různá připojištění, která se mohou hodit. Ideální jsou jak asistenční služby, tak i pojištění čelního skla, pojištění srážky se zvěří, nebo třeba pojištění na poškození vlivem přírodního živlu. Dané možnosti poté ochrání i váš vůz, nebo vás samotné.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 99