840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Nejvýhodnější havarijní pojištění Volkswagen

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
4 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění Volkswagen
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Cestovní pojištění – srovnání cen

2017-10-17

Oblíbené a hlavně spolehlivé německé vozy, oblíbené u mladých, u rodin, ale i u vysoce postavených manažerů. Ti všichni by samozřejmě měli myslet na to nejdůležitější, a tím rozhodně je havarijní pojištění Volkswagen. To dokáže jednu důležitou věc, a to ochránit nás před finančními výdaji. Nejčastějším rizikem, na které se havarijní pojištění Volkswagen vztahuje, je samozřejmě riziko nehody a škody, které na našem voze vzniknou. Dále se ale pojistka vztahuje třeba i na krádež, přírodní živel, nebo vandalství. A to, i pokud není známý pachatel.

Tu nejlepší vybereme porovnáním

A jelikož je na trhu několik desítek pojišťoven, které havarijní pojištění Volkswagen nabízejí, je dobré vědět, jakým způsobem vybrat tu nejlepší. V daném směru je to porovnání, a to jak pojišťoven, tak i rozsahu plnění, pojistných rizik, ale také spoluúčasti. A v souvislosti s tím tak už jenom vyberete tu pojišťovnu, která vám ve všech těchto ohledech logicky vyhovuje nejvíce.

Online sjednání je hitem

Stejně jako výběr té nejlepší pojistky, ani její uzavření nemusí být složité. Je-li něco v posledních letech hitem, tak možnost uzavřít i havarijní pojištění Volkswagen online. Stačí k tomu údaje o vozidle a vás jako pojistníkovi, a poté už jenom odsouhlasíte smlouvu, zašlete zvolenou pojistnou částku, a můžete bez obav vyrazit


 

 
4.82 na základě 912 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Hodnoťte i Vy, stači kliknout na hvezdičky níže a zadat číslo smlouvy

Petr N. hodnotí:
100%

"Pojistil jsem si u vás auto. Všechny informace byly přehledný a to, že jsem nemusel nikde běhat, je prostě bomba. Pokud si budu kupovat nový auto, je jasný, že si ho příště pojistím zase u vás. Díky moc."

Michal hodnotí:
100%

"Z domova, snadno, rychle a za dobrý peníze. Dík"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
4 Zákazníků zde nyní srovnává