Cestovní pojištění – srovnání cen

Plánujete investici právě do tohoto vozu? Nezapomeňte na náležitosti, které ukládá zákon. Mezi jednu z nich patří i povinné ručení Honda, které jste povinni uzavřít ještě před vjezdem na jakoukoliv komunikaci.

A k čemu daná pojistka je? Hlavně na to, aby za vás zaplatila škody, které případnou nehodou způsobíte. Jsou proplaceny jak škody na vozidlech, tak i třeba na movitém a nemovitém majetku, ale stejně tak i na zdraví. A čím větší limity bude povinné ručení Honda, tím pro vás lépe.

Pojistka může přinášet výhody i pro vás

Obecně je výše uvedená charakteristika pouze základem, jaký může povinné ručení Honda mít. Lze totiž získat i různá připojištění, a to jak zdarma, tak i za mírný poplatek. Mezi ty patří třeba pojištění čelního skla, asistenční služby, nebo rizika srážky se zvěří, nebo riziko poškození vozu přírodní katastrofou. I to je dobré při výběru zvážit, jelikož díky tomu se daných škod nemusíme obávat.

Kolik to bude stát?

Velkou výhodou současného online světa může být to, že povinné ručení Honda si lze porovnat online. Zjistíte tak, že některé pojišťovny ve svém základu nabídnou stejnou cenu, jako jiné, které nabídnou i rozšiřující služby. A poté už je na vás vybrat tu správnou, a tu také online uzavřít.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 96