Havarijní pojištění Honda S2000

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Kde sjednat nejlepší havarijní pojištění pro Hondu S2000?

Honda S2000 je roadster vyráběný od roku 1999 do roku 2009. Navazuje na starší roadstery S500, S600 a S800. Srdce fajnšmekrů si získal výbornými jízdními vlastnostmi, povedeným motorem a nadčasovým designem, který i po letech vypadá dobře ze všech úhlů. Model S2000 se svého nástupce zatím nedočkal. Po ukončení výroby probíhala automobilová krize a automobilka se rozhodla upřednostnit vývoj obyčejnějších a prodávanějších automobilů.

Řidičské chyby vám neodpustí

Pohon Hondy S2000 vyráběné mezi lety 1999 a 2003 zajišťuje čtyřválcový dvoulitr s výkonem 237 koní. V roce 2004 byl nahrazen novým motorem o objemu 2,2 litru, který si udržel shodný výkon. Obě motorizace jsou kombinovány se šestistupňovým manuálem.

Auto je postaveno pro co nejlepší zážitek z řízení. Váha je perfektně rozložená, poháněna jsou zadní kola a řízení je naprosto přesné. Do roku 2006 neměla Honda S2000 dokonce ani systém jízdní stability, sebemenší chyba při řízení vás tak mohla přivést do nepříjemné situace. Zkušeným řidičům ale absence pomocných systémů přináší naprostou svobodu řízení bez zbytečných zásahů elektroniky, což je u aut čím dál tím vzácnější.

Interiér je strohý, ale kvalitní

Interiér je kvalitně zpracovaný a velmi minimalistický. Strohost narušuje pouze několik tlačítek pro ovládání nejnutnějších funkcí a rádio je schované pod výklopným krytem. Budíky jsou digitální, ale vymazlený barevný displej ani u novější generace nečekejte. Zpracování odpovídá devadesátým létům, k surovosti auta se ale poměrně hodí. Sedačky jsou pohodlné a poskytují masivní boční vedení, které vám poskytne dostatečnou oporu i v ostře vybrané zatáčce. Volant bohužel není možné nastavovat podélně ani výškově. Pozici za volantem si tak můžete korigovat pouze nastavením sedačky a vyšší šoféři si příliš pohodlí neužijí.

Honda S2000 se řadí ke vzácným vozům, jejichž hodnota průběžně roste. V prodeji se objevuje velice vzácně a zachovalé kusy s rozumným nájezdem se často prodávají za více než dvojnásobek původní ceny. Vozy v horším stavu si cenu minimálně drží.

Chci porovnat havarijní pojištění

Jak porovnat havarijní pojištění pro Hondu S2000?

Havarijní pojištění najdete v nabídce většiny českých pojišťoven. I podobné produkty se napříč trhem mohou cenově lišit, protože každá společnost vypočítává konečnou cenu jinak. Obecně ale platí, že s cenou zahýbe především motorizace, výrobce, model, hodnota a zabezpečení vašeho vozu.

Porovnejte havarijní pojištění pomocí online kalkulačkyonline kalkulačky, do které stačí zadat základní informace o vás a vašem vozidle a během chvíle můžete srovnávat dostupné nabídky.

U všech kalkulací najdete vedle ceny také výši spoluúčasti, rozsah služeb zahrnutých v ceně a dostupná připojištění. Za příplatek si můžete dopojistit například zavazadla nebo úraz. Havarijní pojištění tedy můžete vybírat i podle specifických parametrů a jakmile si některý z produktů vyberete, přes webové rozhraní si jej můžete rovnou i sjednat.

Chci porovnat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).