Povinné ručení Honda S2000

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro Hondu S2000?

Honda S2000 byla představena v roce 1999 na ženevském autosalonu a ve stejný rok odstartovala její výroba. Navázala na starší roadstery S500, S600 a S800. Vyráběla se do roku 2009. Po ukončení výroby ve světě probíhala krize automobilového průmyslu, automobilka se tak soustředila na obyčejnější vozy s vyššími prodeji a Honda S2000 se zatím svého nástupce nedočkala.

Zábavná a neúprosná

O pohon první generace vozu se stará dvoulitrový čtyřválec VTEC s výkonem 237 koní . Modernizovaná Honda S2000, která na trh dorazila v roce 2004, měla pod kapotou o něco větší motor s objemem 2,2 litru, který si ale držel stejných 237 koní výkonu. Po celou dobu výroby se auto nabízelo pouze se šestistupňovou manuální převodovkou a pohonem zadních kol.

Model S2000 je od základu postaven pro surový zážitek z jízdy. Díky svému perfektnímu rozložení váhy, vyladěnému podvozku a přesnému řízení jde o jedno z řidičsky nejpovedenějších aut vůbec. Musí ho ale ovládat zkušený řidič, pokud se totiž dopustíte sebemenší chyby, Honda S2000 vám ji dá sežrat. Do řízení totiž nezasahuje téměř žádná elektronika , do roku 2006 byste v autě nenašli dokonce ani systém jízdní stability.

Spočítat povinné ručení

Interiér je strohý, ale velmi funkční. K autu se hodí a jeho zpracování je robustní. Najdete v něm jen ta nejnutnější tlačítka pro ovládání základních funkcí a dokonce i rádio na první pohled neuvidíte. Je totiž schováno pod výklopnou krytkou. Analogové budíky jsou nahrazeny digitálními, barevný displej ale nečekejte. Sedadla jsou pohodlná a poskytují dostatečné boční vedení, které vás v sedačce udrží i v ostrých zatáčkách. Na vysoké řidiče ale čeká jedno nepříjemné překvapení. Polohu za volantem si můžete korigovat pouze posunutím sedadla, volant totiž není výškově ani podélně nastavitelný.

Za 10 let výroby se vyrobilo zhruba 111 000 kusů modelu S2000. Vzhledem k oblíbenosti, kterou si tento roadster získal, jde o nízké číslo a je po něm obrovská poptávka. V prodeji na Hondu S2000 narazíte velice vzácně a při nákupu se navíc budete muset plácnout přes kapsu. Zachovalé kusy se často prodají i za více než dvojnásobek původní hodnoty, což aktuálně znamená částky přes 1,6 milionu korun. Méně zachovalé kousky s vyšším nájezdem si hodnotu minimálně udržují.

Kde sehnat nejvýhodnější povinné ručení pro Hondu S2000?

Nejvýhodnější povinné ručení hledejte přes online kalkulačku. Do té stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem automobilu. Po odeslání se vám zobrazí přehled všech dostupných nabídek, u kterých kromě ceny najdete také výši pojistného plnění, seznam pojištění v ceně a dostupná připojištění.

Ať už hledáte nejlevnější povinné ručení, nebo na něj máte určité požadavky, vždy se vám vyplatí porovnání více nabídek. I parametrově podobné produkty se totiž mohou kvůli odlišnému způsobu výpočtu u různých pojišťoven cenově lišit. Mezi údaje, které nejvíce ovlivňují cenu povinného ručení, patří motorizace, rok výroby, značka a model vozu. Výraznou slevu můžete získat díky svému osobnímu bonusu, který se časem může zvyšovat.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.