Povinné ručení Fiat

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Oblíbená italská značka, kterou dnes vyhledává mnoho rodin. Vzhledem k charakteru těchto vozů tak může být povinné ručení Fiat poměrně levné, a přitom samozřejmě zahrnuje všechna nezbytná rizika. Mezi ta patří především odpovědnost za škody způsobené nehodou. Ty tak plně zaplatí konkrétní pojišťovna. Stejně ale jako i u jiných pojistek, i povinné ručení Fiat, může v rámci konkrétních pojišťoven, nabídnou řadu bonusových výhod.

Co lze v rámci pojistky získat?

Kromě onoho zmíněného základu může povinné ručení Fiat zahrnovat třeba pojištění předního skla, pojištění srážky se zvěří, přírodních živlů, ale stejně tak může zahrnovat třeba asistenční služby. To vše patří mezi nejčastější rozšiřující varianty, které mohou být pojišťovnami ke konkrétní pojistce nabízeny. Pokud je využijete, určitě mohou být dobrou volbou.

Jak vybrat tu nejvýhodnější?

S ohledem na výše uvedené ale každý z nás touží i po levné ceně, a mít tak povinné ručení Fiat kvalitní, a zároveň levné. Dnes už není problémem si pojišťovny jednoduše a online porovnat, a vybrat tak přesně takovou, která našim potřebám nejlépe vyhovuje. A to vše dnes lze z pohodlí domova, prostřednictvím internetu, pomocí třeba právě našeho jednoduchého srovnávače cen.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).