Havarijní pojištění Fiat 500X

 • Online srovnání

 • Vše vyřídíte pohodlně od PC

 • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

 • Úspora až 50 %

Jak najít nejlepší havarijní pojištění pro Fiat 500X?

Fiat 500X je kompaktní crossover vycházející z legendární městské pětistovky. Jde o poměrně nový model, na trhu je teprve od roku 2014. Pokud je vám blízký styl Fiatu 500, ale je pro vaše potřeby moc malý, může být 500X ideálním vozem pro vás.

Přifouknutá klasika

Italská automobilka Fiat se rozhodla využít oblíbenosti malého Fiatu 500 a na trhu se aktuálně nachází už několik vozů s pětistovkou v názvu. Všechny si zachovávají zajímavý design, ale přidávají něco navíc. Jedním z nich je i přifouknutý Fiat 500X, který je nejen větší, ale hodí se i do lehkého terénu.

Pro jistější jízdu mimo pevné silnice je v nabídce speciální verze Cross s terénní úpravou. Poznáte ji hlavně podle výrazných nelakovaných nárazníků, prahů a podběhů. K dispozici je i pohon všech kol, ale dodává se pouze k nejsilnějšímu naftovému motoru. Čtyřkolka je jednou z nejschopnějších v této kategorii, protože je převzatá z koncernového Jeepu Renegade.

Motorizací je na výběr celkem šest. Benzínové i naftové jednotky mají v nabídce tři zástupce. Nejsilnější motory z obou skupin nabízí shodný výkon 150 koní. U převodovek je možné vybírat ze šestistupňového manuálu, šestistupňového automatu DDCT a devítistupňového automatu DDCT, který pod volant přidává pádla pro ruční řazení.

Interiér Fiatu 500X je vyveden v kvalitních materiálech a najdete v něm spoustu přihrádek na odkládání všeho možného. Vnitřek vozu je také dostatečně prostorný. Pouze na zadních sedadlech může mít vyšší pasažér problém s místem na hlavu. Řidiče potěší multifunkční volant, přes který je možné ovládat tempomat, palubní počítač či mobilní telefon spárovaný přes Bluetooth. Volant má navíc velký rozsah výškového i podélného nastavení, díky kterému si za ním najde ideální pozici prakticky každý.

Zavazadlový prostor nabízí objem 350 litrů a v rámci třídy patří spíše k těm menším. Pod zdvojenou podlahou ale najdete rezervní kolo, které už v dnešní době není standardem a pro některé majitele bude příjemným benefitem.

Jak porovnat havarijní pojištění pro Fiat 500X?

Při hledání havarijního pojištění je vždy dobré porovnat více nabídek. Ty se totiž mohou lišit nejen cenou, kterou ovlivňuje například motorizace, hodnota či zabezpečení vozu, ale také svými parametry jako je výše spoluúčasti či rozsah asistenčních služeb.

Využijte k porovnání aktuální nabídky online kalkulačku, díky které si dostupná havarijní pojištění porovnáte během několika minut.

U všech nabídek najdete konečnou cenu, výši spoluúčasti, seznam pojištění v ceně a také přehled dostupných připojištění. Ať už tedy vybíráte čistě podle ceny, nebo i podle specifických vlastností produktu, havarijní pojištění vždy snadno najdete. Jakmile si některou z nabídek vyberete, havarijní pojištění si přes web můžete rovnou i sjednat.

Blog

 • Předání vánočních dárků
  25. září 2023|Nikola Zatloukalová
  S těmito tipy vás vánoční nákupy nezruinují

  Vánoce znamenají nemalé výdaje nejen za vánoční dárky, ale i potraviny nebo výzdobu. Kromě nákupního seznamu, online nakupování a pořizování dárků v průběhu celého roku vás zachrání následující tipy.

 • motorkář v Alpách
  23. září 2023|Petr Pohůdka
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Kvalitní a bezpečné oblečení, uzamykatelné kufry na motorku nebo povinná výbava přizpůsobená navštěvovaným zemím. Vícedenní výlety na dvou kolech vyžadují delší přípravu. Jaká výbava vám na dlouhých cestách přijde vhod?

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.