Havarijní pojištění Fiat 500X

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Jak najít nejlepší havarijní pojištění pro Fiat 500X?

Fiat 500X je kompaktní crossover vycházející z legendární městské pětistovky. Jde o poměrně nový model, na trhu je teprve od roku 2014. Pokud je vám blízký styl Fiatu 500, ale je pro vaše potřeby moc malý, může být 500X ideálním vozem pro vás.

Přifouknutá klasika

Italská automobilka Fiat se rozhodla využít oblíbenosti malého Fiatu 500 a na trhu se aktuálně nachází už několik vozů s pětistovkou v názvu. Všechny si zachovávají zajímavý design, ale přidávají něco navíc. Jedním z nich je i přifouknutý Fiat 500X, který je nejen větší, ale hodí se i do lehkého terénu.

Pro jistější jízdu mimo pevné silnice je v nabídce speciální verze Cross s terénní úpravou. Poznáte ji hlavně podle výrazných nelakovaných nárazníků, prahů a podběhů. K dispozici je i pohon všech kol, ale dodává se pouze k nejsilnějšímu naftovému motoru. Čtyřkolka je jednou z nejschopnějších v této kategorii, protože je převzatá z koncernového Jeepu Renegade.

Motorizací je na výběr celkem šest. Benzínové i naftové jednotky mají v nabídce tři zástupce. Nejsilnější motory z obou skupin nabízí shodný výkon 150 koní. U převodovek je možné vybírat ze šestistupňového manuálu, šestistupňového automatu DDCT a devítistupňového automatu DDCT, který pod volant přidává pádla pro ruční řazení.

Chci porovnat havarijní pojištění

Interiér Fiatu 500X je vyveden v kvalitních materiálech a najdete v něm spoustu přihrádek na odkládání všeho možného. Vnitřek vozu je také dostatečně prostorný. Pouze na zadních sedadlech může mít vyšší pasažér problém s místem na hlavu. Řidiče potěší multifunkční volant, přes který je možné ovládat tempomat, palubní počítač či mobilní telefon spárovaný přes Bluetooth. Volant má navíc velký rozsah výškového i podélného nastavení, díky kterému si za ním najde ideální pozici prakticky každý.

Zavazadlový prostor nabízí objem 350 litrů a v rámci třídy patří spíše k těm menším. Pod zdvojenou podlahou ale najdete rezervní kolo, které už v dnešní době není standardem a pro některé majitele bude příjemným benefitem.

Jak porovnat havarijní pojištění pro Fiat 500X?

Při hledání havarijního pojištění je vždy dobré porovnat více nabídek. Ty se totiž mohou lišit nejen cenou, kterou ovlivňuje například motorizace, hodnota či zabezpečení vozu, ale také svými parametry jako je výše spoluúčasti či rozsah asistenčních služeb.

Využijte k porovnání aktuální nabídky online kalkulačku, díky které si dostupná havarijní pojištění porovnáte během několika minut.

U všech nabídek najdete konečnou cenu, výši spoluúčasti, seznam pojištění v ceně a také přehled dostupných připojištění. Ať už tedy vybíráte čistě podle ceny, nebo i podle specifických vlastností produktu, havarijní pojištění vždy snadno najdete. Jakmile si některou z nabídek vyberete, havarijní pojištění si přes web můžete rovnou i sjednat.

Chci porovnat havarijní pojištění

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).