Havarijní pojištění Fiat 500X

 • Online srovnání

 • Vše vyřídíte pohodlně od PC

 • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

 • Úspora až 50 %

  Spočítat ceny

Jak najít nejlepší havarijní pojištění pro Fiat 500X?

Fiat 500X je kompaktní crossover vycházející z legendární městské pětistovky. Jde o poměrně nový model, na trhu je teprve od roku 2014. Pokud je vám blízký styl Fiatu 500, ale je pro vaše potřeby moc malý, může být 500X ideálním vozem pro vás.

Přifouknutá klasika

Italská automobilka Fiat se rozhodla využít oblíbenosti malého Fiatu 500 a na trhu se aktuálně nachází už několik vozů s pětistovkou v názvu. Všechny si zachovávají zajímavý design, ale přidávají něco navíc. Jedním z nich je i přifouknutý Fiat 500X, který je nejen větší, ale hodí se i do lehkého terénu.

Pro jistější jízdu mimo pevné silnice je v nabídce speciální verze Cross s terénní úpravou. Poznáte ji hlavně podle výrazných nelakovaných nárazníků, prahů a podběhů. K dispozici je i pohon všech kol, ale dodává se pouze k nejsilnějšímu naftovému motoru. Čtyřkolka je jednou z nejschopnějších v této kategorii, protože je převzatá z koncernového Jeepu Renegade.

Motorizací je na výběr celkem šest. Benzínové i naftové jednotky mají v nabídce tři zástupce. Nejsilnější motory z obou skupin nabízí shodný výkon 150 koní. U převodovek je možné vybírat ze šestistupňového manuálu, šestistupňového automatu DDCT a devítistupňového automatu DDCT, který pod volant přidává pádla pro ruční řazení.

Chci porovnat havarijní pojištění

Interiér Fiatu 500X je vyveden v kvalitních materiálech a najdete v něm spoustu přihrádek na odkládání všeho možného. Vnitřek vozu je také dostatečně prostorný. Pouze na zadních sedadlech může mít vyšší pasažér problém s místem na hlavu. Řidiče potěší multifunkční volant, přes který je možné ovládat tempomat, palubní počítač či mobilní telefon spárovaný přes Bluetooth. Volant má navíc velký rozsah výškového i podélného nastavení, díky kterému si za ním najde ideální pozici prakticky každý.

Zavazadlový prostor nabízí objem 350 litrů a v rámci třídy patří spíše k těm menším. Pod zdvojenou podlahou ale najdete rezervní kolo, které už v dnešní době není standardem a pro některé majitele bude příjemným benefitem.

Jak porovnat havarijní pojištění pro Fiat 500X?

Při hledání havarijního pojištění je vždy dobré porovnat více nabídek. Ty se totiž mohou lišit nejen cenou, kterou ovlivňuje například motorizace, hodnota či zabezpečení vozu, ale také svými parametry jako je výše spoluúčasti či rozsah asistenčních služeb.

Využijte k porovnání aktuální nabídky online kalkulačku, díky které si dostupná havarijní pojištění porovnáte během několika minut.

U všech nabídek najdete konečnou cenu, výši spoluúčasti, seznam pojištění v ceně a také přehled dostupných připojištění. Ať už tedy vybíráte čistě podle ceny, nebo i podle specifických vlastností produktu, havarijní pojištění vždy snadno najdete. Jakmile si některou z nabídek vyberete, havarijní pojištění si přes web můžete rovnou i sjednat.

Chci porovnat havarijní pojištění

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.