Povinné ručení Fiat 500X

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro Fiat 500X?

Fiat 500X je malý crossover vycházející z Fiatu 500. Zachovává si líbivý design, ale přidává více prostoru a překvapivě dobré schopnosti v terénu. Na trhu je od roku 2014 a v roce 2018 prošel vydařeným faceliftem.

Neztratí se ani mimo silnici

Když se italská automobilka rozhodla rozšířit řadu pětistovkových modelů o kompaktní crossover, přišla na trh s Fiatem 500X. Ten sdílí velké množství dílů s koncernovým Jeepem Renegade, díky čemuž dokáže svůj zvýšený podvozek velice dobře využít i v terénu. Obzvlášť pak s pohonem všech kol a paketem Cross, který přináší odolné plastové nárazníky, lemy a prahy.

Povedený vzhled přetrvává

I přes větší rozměry a zvýšený podvozek si Fiat 500X zachovává kouzlo původní malé pětistovky. Zakulacená karoserie a světlomety se jen tak neokoukají. Vzhled si navíc můžete uzpůsobit vlastnímu stylu pořízením jednoho z dostupných paketů. Těch je na výběr celkem pět - Urban, City Cross, Lounge, Cross a Sport.

Už základní výbava, zahrnující například šestici airbagů, klimatizaci, tempomat či systém rozpoznávání dopravních značek, je bohatá. S nejvyšším paketem Sport pak navíc získáte automatickou dvouzónovou klimatizaci, LED světlomety včetně mlhovek, zadní parkovací senzory, zatmavená zadní okna, chromovanou dvojitou koncovku výfuku či velká 18” kola z lehkých slitin. U sportovní verze je také snížený podvozek, čímž se zlepšují jízdní vlastnosti na silnici, ale terénu je naopak lepší se vyhnout.

Chci sjednat povinné ručení

Interiér se oproti základní pětistovce posunul na vyšší úroveň, působí kvalitnějším dojmem a navíc přidává velké množství úložného prostoru. Je v něm také dostatek místa pro 4 dospělé cestující. V pěti by už jízda pohodlná nebyla, na zadní řadu sedaček se ve třech pohodlně usadí jen děti. Řidiče potěší plně polohovatelný volant, přes který je možné ovládat palubní počítač, tempomat i telefon připojený přes Bluetooth. Přední sedačky jsou vyrobeny z kůže a semiše a nabízí dobrou oporu i pohodlí.

Pohonných jednotek je na výběr celkem šest - tři naftové a tři benzinové. Ty je možné párovat s manuální i automatickou převodovkou. Nejsilnější ze zážehových i vznětových motorů poskytují stejný výkon - 150 koní.

Nejlevnější povinné ručení pro Fiat 500X hledejte na internetu

Ať už hledáte nejlevnější povinné ručení, nebo na něj máte určité nároky, porovnávání jednotlivých nabídek na vlastní pěst by bylo poměrně zdlouhavé. Povinné ručení totiž nabízí většina tuzemských pojišťoven a často i v různých variantách.

Cenu povinného ručení ovlivňuje motorizace, rok výroby, hmotnost, model a výrobce vozu. Tyto parametry berou při výpočtu ceny v potaz všechny pojišťovny, jednotlivým údajům ale přisuzují jinou váhu. Proto povinné ručení stojí u každé pojišťovací společnosti jinou částku.

Využijte dostupných technologií a najděte nejvýhodnější povinné ručení pomocí online kalkulačky.

U jednotlivých výsledků najdete veškeré podrobnosti jako je limit plnění či seznam pojištění zahrnutých v ceně. Jakmile si některé povinné ručení vyberete, přes web si jej také sjednáte.

Chci sjednat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.