Povinné ručení Fiat 500X

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro Fiat 500X?

Fiat 500X je malý crossover vycházející z Fiatu 500. Zachovává si líbivý design, ale přidává více prostoru a překvapivě dobré schopnosti v terénu. Na trhu je od roku 2014 a v roce 2018 prošel vydařeným faceliftem.

Neztratí se ani mimo silnici

Když se italská automobilka rozhodla rozšířit řadu pětistovkových modelů o kompaktní crossover, přišla na trh s Fiatem 500X. Ten sdílí velké množství dílů s koncernovým Jeepem Renegade, díky čemuž dokáže svůj zvýšený podvozek velice dobře využít i v terénu. Obzvlášť pak s pohonem všech kol a paketem Cross, který přináší odolné plastové nárazníky, lemy a prahy.

Povedený vzhled přetrvává

I přes větší rozměry a zvýšený podvozek si Fiat 500X zachovává kouzlo původní malé pětistovky. Zakulacená karoserie a světlomety se jen tak neokoukají. Vzhled si navíc můžete uzpůsobit vlastnímu stylu pořízením jednoho z dostupných paketů. Těch je na výběr celkem pět - Urban, City Cross, Lounge, Cross a Sport.

Už základní výbava, zahrnující například šestici airbagů, klimatizaci, tempomat či systém rozpoznávání dopravních značek, je bohatá. S nejvyšším paketem Sport pak navíc získáte automatickou dvouzónovou klimatizaci, LED světlomety včetně mlhovek, zadní parkovací senzory, zatmavená zadní okna, chromovanou dvojitou koncovku výfuku či velká 18” kola z lehkých slitin. U sportovní verze je také snížený podvozek, čímž se zlepšují jízdní vlastnosti na silnici, ale terénu je naopak lepší se vyhnout.

Interiér se oproti základní pětistovce posunul na vyšší úroveň, působí kvalitnějším dojmem a navíc přidává velké množství úložného prostoru. Je v něm také dostatek místa pro 4 dospělé cestující. V pěti by už jízda pohodlná nebyla, na zadní řadu sedaček se ve třech pohodlně usadí jen děti. Řidiče potěší plně polohovatelný volant, přes který je možné ovládat palubní počítač, tempomat i telefon připojený přes Bluetooth. Přední sedačky jsou vyrobeny z kůže a semiše a nabízí dobrou oporu i pohodlí.

Pohonných jednotek je na výběr celkem šest - tři naftové a tři benzinové. Ty je možné párovat s manuální i automatickou převodovkou. Nejsilnější ze zážehových i vznětových motorů poskytují stejný výkon - 150 koní.

Nejlevnější povinné ručení pro Fiat 500X hledejte na internetu

Ať už hledáte nejlevnější povinné ručení, nebo na něj máte určité nároky, porovnávání jednotlivých nabídek na vlastní pěst by bylo poměrně zdlouhavé. Povinné ručení totiž nabízí většina tuzemských pojišťoven a často i v různých variantách.

Cenu povinného ručení ovlivňuje motorizace, rok výroby, hmotnost, model a výrobce vozu. Tyto parametry berou při výpočtu ceny v potaz všechny pojišťovny, jednotlivým údajům ale přisuzují jinou váhu. Proto povinné ručení stojí u každé pojišťovací společnosti jinou částku.

Využijte dostupných technologií a najděte nejvýhodnější povinné ručení pomocí online kalkulačky.

U jednotlivých výsledků najdete veškeré podrobnosti jako je limit plnění či seznam pojištění zahrnutých v ceně. Jakmile si některé povinné ručení vyberete, přes web si jej také sjednáte.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.