Povinné ručení Cadillac Escalade

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení
cadillac logo

Jak najít nejlepší povinné ručení pro Cadillac Escalade? 

V roce 1999 se americká automobilka rozhodla reagovat na konkurenci a vypustila na trh první SUV ve své historii - Cadillac Escalade. Nový model si rychle získal oblibu a stal se symbolem luxusu. V současné době je na trhu jeho pátá generace, která stejně jako starší verze přináší nejlepší možnou výbavu pro zajištění maximálního pohodlí i bezpečí posádky. 

Spočítat povinné ručení

Obr napěchovaný technologiemi 

V interiéru nabízí Cadillac Escalade dostatek prostoru pro cestující ve všech třech řadách sedadel, které se v autě nachází. Standardně je možné cestovat v sedmi lidech, na přání je ale možné dodat do prostřední řady celkově osmé sedadlo. Aby na sebe pasažéři nemuseli při rozhovoru křičet, je v autě umístěno několik mikrofonů. U vozu měřícího až 5,76 metru jde o příjemný detail. O prosvětlení celého interiéru se postará panoramatická střecha a po setmění také ambientní osvětlení. Celý interiér je vyveden v prémiovém koženém čalounění, které doplňuje dřevěné obložení. 

Fanoušky kvalitního poslechu hudby potěší audiosystém od společnosti AKG. V autě je celkem 36 reproduktorů a 3 zesilovače. Na přístrojové desce se nachází obrovská 38palcová obrazovka, na které se zobrazují důležitá upozornění, budíky a infotainment. Její rozlišení odpovídá dvojnásobku 4K, takže má velice jemné zobrazení. O zobrazovací technologie nejsou ochuzeni ani cestující vzadu. Opěrky předních sedadel je možné osadit 12,6palcovými displeji, na kterých je možné sledovat filmy či hrát hry. Lze je také bezdrátově spárovat s telefonem a přes USB a HDMI jsou propojitelné i s dalšími zařízeními.  

Výběr motoru hlavu nezamotá 

Vybírat je možné ze dvou motorizací. 6,2litrový osmiválec nabídne výkon 426 koní a točivý moment 623 Nm. Myslelo se u něj také na snižování spotřeby a umí proto deaktivovat válce, proměnlivě časovat ventily a nechybí ani kontroverzní systém stop-start. Druhým motorem v nabídce je třílitrový turbodiesel s výkonem 281 koní a shodným točivým momentem 623 Nm. Obě jednotky jsou dodávány s desetistupňovou automatickou převodovkou

Najděte optimální povinné ručení pro Cadillac Escalade 

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro Cadillac Escalade? Nebo vám jde spíše o specifické parametry, které od pojištění očekáváte? V každém případě se vám bude hodit online kalkulačka, díky které můžete srovnat širokou nabídku povinného ručení během několika minut. 

Pokud kromě základních údajů doplníte také váš roční nájezd a informace o tom, kam s vozem jezdíte, kde parkujete a komu ho půjčujete, získáte personalizovanou nabídku přesně pro vás

Zajímá vás, co ovlivňuje konečnou cenu, kterou za povinné ručení zaplatíte? Cena se mění se podle hmotnosti, výrobce, modelu, roku výroby a motorizace vozidla. Konkrétně u Cadillacu Escalade tak může hrát významnou roli volba motoru, protože se nabízené motorizace značně liší objemem i výkonem. Vliv má samozřejmě také výše vašeho osobního bonusu. 

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.