Cestovní pojištění – srovnání cen

Jak najít nejlepší povinné ručení pro Cadillac Escalade?

V roce 1999 se americká automobilka rozhodla reagovat na konkurenci a vypustila na trh první SUV ve své historii - Cadillac Escalade. Nový model si rychle získal oblibu a stal se symbolem luxusu. V současné době je na trhu jeho pátá generace, která stejně jako starší verze přináší nejlepší možnou výbavu pro zajištění maximálního pohodlí i bezpečí posádky.

Obr napěchovaný technologiemi

V interiéru nabízí Cadillac Escalade dostatek prostoru pro cestující ve všech třech řadách sedadel, které se v autě nachází. Standardně je možné cestovat v sedmi lidech, na přání je ale možné dodat do prostřední řady celkově osmé sedadlo. Aby na sebe pasažéři nemuseli při rozhovoru křičet, je v autě umístěno několik mikrofonů. U vozu měřícího až 5,76 metru jde o příjemný detail. O prosvětlení celého interiéru se postará panoramatická střecha a po setmění také ambientní osvětlení. Celý interiér je vyveden v prémiovém koženém čalounění, které doplňuje dřevěné obložení.

Fanoušky kvalitního poslechu hudby potěší audiosystém od společnosti AKG. V autě je celkem 36 reproduktorů a 3 zesilovače. Na přístrojové desce se nachází obrovská 38palcová obrazovka, na které se zobrazují důležitá upozornění, budíky a infotainment. Její rozlišení odpovídá dvojnásobku 4K, takže má velice jemné zobrazení. O zobrazovací technologie nejsou ochuzeni ani cestující vzadu. Opěrky předních sedadel je možné osadit 12,6palcovými displeji, na kterých je možné sledovat filmy či hrát hry. Lze je také bezdrátově spárovat s telefonem a přes USB a HDMI jsou propojitelné i s dalšími zařízeními.

Chci porovnat povinné ručení

Výběr motoru hlavu nezamotá

Vybírat je možné ze dvou motorizací. 6,2litrový osmiválec nabídne výkon 426 koní a točivý moment 623 Nm. Myslelo se u něj také na snižování spotřeby a umí proto deaktivovat válce, proměnlivě časovat ventily a nechybí ani kontroverzní systém stop-start. Druhým motorem v nabídce je třílitrový turbodiesel s výkonem 281 koní a shodným točivým momentem 623 Nm. Obě jednotky jsou dodávány s desetistupňovou automatickou převodovkou.

Najděte optimální povinné ručení pro Cadillac Escalade

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro Cadillac Escalade? Nebo vám jde spíše o specifické parametry, které od pojištění očekáváte? V každém případě se vám bude hodit online kalkulačka, díky které můžete srovnat širokou nabídku povinného ručení během několika minut.

Pokud kromě základních údajů doplníte také váš roční nájezd a informace o tom, kam s vozem jezdíte, kde parkujete a komu ho půjčujete, získáte personalizovanou nabídku přesně pro vás.

Zajímá vás, co ovlivňuje konečnou cenu, kterou za povinné ručení zaplatíte? Cena se mění se podle hmotnosti, výrobce, modelu, roku výroby a motorizace vozidla. Konkrétně u Cadillacu Escalade tak může hrát významnou roli volba motoru, protože se nabízené motorizace značně liší objemem i výkonem. Vliv má samozřejmě také výše vašeho osobního bonusu.

Chci porovnat povinné ručení
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2