Havarijní pojištění Cadillac Escalade

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny
cadillac logo

Jak vybrat optimální havarijní pojištění pro Cadillac Escalade?

Na americkém trhu mají velká auta poměrně dlouhou tradici. Cadillac se ale dlouho zaměřoval na sedany a Escalade se v roce 1999 stal prvním SUV v nabídce automobilky. Kromě krátké pauzy po roce 2000 se tento model vyrábí nepřetržitě až dodnes a pravidelně se přetahuje o post toho vůbec nejluxusnějšího SUV v USA.

Přepych a nejnovější technologie

S první verzí Cadillacu Escalade si automobilka příliš práce nedala. Šlo v podstatě o přebrandovaný model GMC Yukon Denali z koncernu General Motors. Od svého uvedení na trh se ale model Escalade pravidelně modernizuje, dočkal se zajímavého designu a aktuálně na trhu najdete jeho pátou generaci. Za dobu své existence si na americkém trhu získal slušnou oblibu i mezi celebritami, sportovci či hudebníky.

V interiéru je přemíra prostoru pro všechny cestující a setkáte se v něm s luxusem na nejvyšší možné úrovni. Čalounění prémiovou kůží, dřevěné obložení, ambientní osvětlení, panoramatická střecha a v neposlední řadě pohodlné sedačky, ve kterých si budete připadat spíše jako v křesle.

Chci porovnat havarijní pojištění

Řidiči určitě ocení systém Surround Vision, který pomocí kamer monitoruje okolí vozu a velice usnadňuje manévrování v omezeném prostoru. Mezi jednotlivými kamerami je možné podle potřeby přepínat, nebo si zobrazit 3D model automobilu v jeho okolí. Technologie Rear Camera Mirror přenese záběr ze zadní kamery do zpětného zrcátka a po setmění se bude hodit systém nočního vidění Night Vision.

Za volantem začíná velký OLED displej, který se táhne až do středového panelu. Má úhlopříčku 38 palců a zobrazují se na něm budíky i infotainment. Další displeje je možné dostat do zadní části vozu, kde si pasažéři mohou užít zábavu na 12,6palcových obrazovkách. Na těch je možné zrcadlit zařízení připojená přes USB, HDMI a bezdrátové i mobilní telefony. O ozvučení celého vozu se stará audiosystém AKG s až 36 reproduktory.

Nově dokáže Cadillac Escalade autonomně řídit bez rukou na volantu. Systém spolehlivě funguje díky datům z GPS, kamer a radarových senzorů. Vůz také dokáže samostatně měnit jízdní pruhy. Stačí aktivovat blinkr a auto po proskenování prostoru okolo při nejbližší vhodné chvíli odbočí. V poslední generaci je možné využívat i navigaci rozšířenou o video z kamer, které snímají cestu před vámi a navigační povely se promítají do zobrazeného videa.

O pohon vozu se může starat benzinový osmiválec o objemu 6,2 litru a výkonem 426 koní, nebo třílitrový turbodiesel o výkonu 281 koní. Motory jsou kombinovány s desetistupňovým automatem.

Ideální havarijní pojištění pro Cadillac Escalade najdete online

Pokud právě hledáte havarijní pojištění pro Cadillac Escalade, určitě si nechcete komplikovat život obcházením pojišťoven a získáváním jednotlivých nabídek.

K porovnání havarijních pojištění využijte online kalkulačku, díky které získáte jasný přehled o aktuální nabídce během několika minut. Postačí vyplnit základní osobní údaje a parametry vašeho vozu.

Havarijní pojištění nemusíte vybírat jen podle ceny. U všech nabídek najdete také výši spoluúčasti, možná připojištění a seznam pojištění, která už jsou obsažena v ceně konkrétního produktu. Na stránce s výsledky uvidíte také tip pojišťovacího experta, který je optimalizovaný podle vyplněných údajů. Jakmile si havarijní pojištění vyberete, přes web si jej také sjednáte.

Chci porovnat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).