Havarijní pojištění Cadillac Escalade

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

cadillac logo

Jak vybrat optimální havarijní pojištění pro Cadillac Escalade?

Na americkém trhu mají velká auta poměrně dlouhou tradici. Cadillac se ale dlouho zaměřoval na sedany a Escalade se v roce 1999 stal prvním SUV v nabídce automobilky. Kromě krátké pauzy po roce 2000 se tento model vyrábí nepřetržitě až dodnes a pravidelně se přetahuje o post toho vůbec nejluxusnějšího SUV v USA.

Přepych a nejnovější technologie

S první verzí Cadillacu Escalade si automobilka příliš práce nedala. Šlo v podstatě o přebrandovaný model GMC Yukon Denali z koncernu General Motors. Od svého uvedení na trh se ale model Escalade pravidelně modernizuje, dočkal se zajímavého designu a aktuálně na trhu najdete jeho pátou generaci. Za dobu své existence si na americkém trhu získal slušnou oblibu i mezi celebritami, sportovci či hudebníky.

V interiéru je přemíra prostoru pro všechny cestující a setkáte se v něm s luxusem na nejvyšší možné úrovni. Čalounění prémiovou kůží, dřevěné obložení, ambientní osvětlení, panoramatická střecha a v neposlední řadě pohodlné sedačky, ve kterých si budete připadat spíše jako v křesle.

Řidiči určitě ocení systém Surround Vision, který pomocí kamer monitoruje okolí vozu a velice usnadňuje manévrování v omezeném prostoru. Mezi jednotlivými kamerami je možné podle potřeby přepínat, nebo si zobrazit 3D model automobilu v jeho okolí. Technologie Rear Camera Mirror přenese záběr ze zadní kamery do zpětného zrcátka a po setmění se bude hodit systém nočního vidění Night Vision.

Za volantem začíná velký OLED displej, který se táhne až do středového panelu. Má úhlopříčku 38 palců a zobrazují se na něm budíky i infotainment. Další displeje je možné dostat do zadní části vozu, kde si pasažéři mohou užít zábavu na 12,6palcových obrazovkách. Na těch je možné zrcadlit zařízení připojená přes USB, HDMI a bezdrátové i mobilní telefony. O ozvučení celého vozu se stará audiosystém AKG s až 36 reproduktory.

Nově dokáže Cadillac Escalade autonomně řídit bez rukou na volantu. Systém spolehlivě funguje díky datům z GPS, kamer a radarových senzorů. Vůz také dokáže samostatně měnit jízdní pruhy. Stačí aktivovat blinkr a auto po proskenování prostoru okolo při nejbližší vhodné chvíli odbočí. V poslední generaci je možné využívat i navigaci rozšířenou o video z kamer, které snímají cestu před vámi a navigační povely se promítají do zobrazeného videa.

O pohon vozu se může starat benzinový osmiválec o objemu 6,2 litru a výkonem 426 koní, nebo třílitrový turbodiesel o výkonu 281 koní. Motory jsou kombinovány s desetistupňovým automatem.

Ideální havarijní pojištění pro Cadillac Escalade najdete online

Pokud právě hledáte havarijní pojištění pro Cadillac Escalade, určitě si nechcete komplikovat život obcházením pojišťoven a získáváním jednotlivých nabídek.

K porovnání havarijních pojištění využijte online kalkulačku, díky které získáte jasný přehled o aktuální nabídce během několika minut. Postačí vyplnit základní osobní údaje a parametry vašeho vozu.

Havarijní pojištění nemusíte vybírat jen podle ceny. U všech nabídek najdete také výši spoluúčasti, možná připojištění a seznam pojištění, která už jsou obsažena v ceně konkrétního produktu. Na stránce s výsledky uvidíte také tip pojišťovacího experta, který je optimalizovaný podle vyplněných údajů. Jakmile si havarijní pojištění vyberete, přes web si jej také sjednáte.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.