Cestovní pojištění – srovnání cen

Povinné ručení pro BMW

bmw

Značka BMW patří k německým výrobcům automobilů, ale také motocyklů a motorů. Sídlí v Mnichově, a kromě hlavní značky zastřešuje i značky jako Mini a Rolls-Royce. Zakladatelem této společnosti byl Franz Josef Popp, který značku BMW založil v roce 1916 spojením dvou firem. V roce 1928 koupilo BMW továrnu Dixi v Eisenachu, která vyráběla anglické Austiny Seven. V továrně Dixi následně vznikaly i první vozidla pod značkou BMW v čele s nejslavnějšími modely 327 a 328.

Logo značky BMW s modrobílým vzorem je symbolem výrobce leteckých motorů, na které se firma zpočátku specializovala. V roce 1919 s jedním z jejich motorů získal Franz Diemer světový rekord, když překonal výšku 9 759 metrů. Model BMW Sauber dokonce vlastní i tým Formule 1.

Povinné ručení pro BMW

BMW je značka, která se vyznačuje luxusem a vysokým výkonem svých modelů. V oblasti prodeje automobilů patří ke světové špičce. Kvalitní havarijní pojištění je tak pro majitele těchto vozů nezbytností, bez povinného ručení se pak neobejde žádný majitel vozidla. Povinné ručení pro BMW si sjednáte snadno a rychle online. Při výběru povinného ručení pečlivě zvažte všechny možnosti i výši pojistných limitů. Sjednat si můžete i připojištění skel nebo zmiňované havarijní pojištění.

Porovnejte si ceny povinného ručení pro BMW jednotlivých pojišťoven a využijte naši kalkulačku povinného ručení.

Spočítat
povinné ručení

U povinného ručení dbejte kromě výše pojistných limitů i na přítomnost asistenční služby a zvažte i doplňková připojištění. Velmi často řidiči oceňují připojištění skel nebo pojištění osob či zavazadel ve vozidle.

Nejčastější modely BMW pro povinné ručení

BMW i8 BMW X5 BMW X6
BMW X1 BMW M3 BMW M5
BMW M4 BMW Řada 7 BMW Řada 5
BMW M2 BMW X2 BMW Z4
BMW Z3 BMW M6 BMW X4
BMW Z8 BMW Z1
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 97