Povinné ručení BMW

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Povinné ručení pro BMW

BMW

Značka BMW patří k německým výrobcům automobilů, ale také motocyklů a motorů. Sídlí v Mnichově, a kromě hlavní značky zastřešuje i značky jako Mini a Rolls-Royce. Zakladatelem této společnosti byl Franz Josef Popp, který značku BMW založil v roce 1916 spojením dvou firem. V roce 1928 koupilo BMW továrnu Dixi v Eisenachu, která vyráběla anglické Austiny Seven. V továrně Dixi následně vznikaly i první vozidla pod značkou BMW v čele s nejslavnějšími modely 327 a 328.

Logo značky BMW s modrobílým vzorem je symbolem výrobce leteckých motorů, na které se firma zpočátku specializovala. V roce 1919 s jedním z jejich motorů získal Franz Diemer světový rekord, když překonal výšku 9 759 metrů. Model BMW Sauber dokonce vlastní i tým Formule 1.

Povinné ručení pro BMW

BMW je značka, která se vyznačuje luxusem a vysokým výkonem svých modelů. V oblasti prodeje automobilů patří ke světové špičce. Kvalitní havarijní pojištění je tak pro majitele těchto vozů nezbytností, bez povinného ručení se pak neobejde žádný majitel vozidla. Povinné ručení pro BMW si sjednáte snadno a rychle online. Při výběru povinného ručení pečlivě zvažte všechny možnosti i výši pojistných limitů. Sjednat si můžete i připojištění skel nebo zmiňované havarijní pojištění.

Porovnejte si ceny povinného ručení pro BMW jednotlivých pojišťoven a využijte naši kalkulačku povinného ručení.

Spočítat povinné ručení

U povinného ručení dbejte kromě výše pojistných limitů i na přítomnost asistenční služby a zvažte i doplňková připojištění. Velmi často řidiči oceňují připojištění skel nebo pojištění osob či zavazadel ve vozidle.

Nejčastější modely BMW pro povinné ručení

BMW i8

BMW X1

BMW M4

BMW M2

BMW Z3

BMW Z8

BMW X5

BMW M3

BMW Řada 7

BMW X2

BMW M6

BMW Z1

BMW X6

BMW M5

BMW Řada 5

BMW Z4

BMW X4

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).