Havarijní pojištění BMW

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Kvalitní a elegantní vozy této automobilky jsou zárukou spolehlivosti, ale také dokonalosti. I proto je vhodné minimalizovat rizika případných dalších nákladů, a mít uzavřené havarijní pojištění BMW. Proč? Jelikož pokud vůz nabouráme, nemusíme platit opravy my, ale zaplatí je pojišťovna. Stejně tak i opravy způsobené přírodním živlem, nebo vandalem. Na co se ale havarijní pojištění BMW často také vztahuje, to je krádež. I v takovém případě je tedy pojišťovna povinna platit cenu vozu.

Na jakýkoliv typ vozu

Jelikož automobilka vyrábí své vozy několik desítek let, je jasné, že havarijní pojištění BMW můžeme uzavřít na jakýkoliv z nich. Celkovou cenu poté ovlivňují hlavně dva faktory, a to aktuální cena pojišťovaného vozu a výše spoluúčasti. Ideální je samozřejmě najít tu nejlepší kombinaci toho, co za danou cenu můžeme získat.

Kalkulace havarijního pojištění zdarma

Víte, kolik by vás stálo havarijní pojištění? Vyplňte údaje do naší kalkulačky a my vám poradíme s výběrem i sjednáním té nejvýhodnější nabídky na trhu.

Porovnat si pojistky je snadné

A jak na to? Ideálně vám pomůže naše havarijní pojištění kalkulačka online porovnáním, které je nejjednodušším řešením jak pojištění BMW najít, ale i uzavřít. Stačí základní údaje o vozu, několik minut porovnávání, a poté potvrdit smlouvu, zaplatit pojistnou částku, a vše je hotovo. A takto jednoduše lze postupovat i v případě, kdy neuzavíráme pouze novou pojistku, ale chceme obměnit stávající pojišťovnu, pokud nám přijde drahá.

Nejčastější modely BMW pro havarijní pojištění

BMW i8

BMW X1

BMW M4

BMW M2

BMW Z3

BMW Z8

BMW X5

BMW M3

BMW Řada 7

BMW X2

BMW M6

BMW Z1

BMW X6

BMW M5

BMW Řada 5

BMW Z4

BMW X4

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.