Povinné ručení BMW M6

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít nejlevnější povinné ručení pro BMW M6?

BMW M6 bylo na trhu od roku 1983. Šlo o jeden z prvních modelů sportovní řady M. S přestávkami se vyrábělo až do roku 2018 a rok po ukončení výroby jej nahradilo nové BMW M8.

Síla v luxusním kabátě

První generace BMW M6 zaměstnávala výrobu mezi lety 1983 a 1989. Dostupná byla výhradně jako třídveřové kupé se šestistupňovou manuální převodovkou. Poháněl ji motor o objemu 3,5 litru s výkonem 282 koní. Z nuly na sto se 1515 kilogramů vážící M6 dostala za 5,8 vteřiny.

Novější variantu BMW M6 bylo od roku 2005 do roku 2010 možné koupit také jako kabriolet a do nabídky přibyla sedmistupňová automatická převodovka. Motor posílil na 500 koní, hmotnost narostla o 270 kilogramů, resp. o 490 v případě verze se stahovací střechou. Z místa na stokilometrovou rychlost dokáže kupé zrychlit za 4,6 sekundy.

Chci porovnat povinné ručení

S nejnovější generací se výběr karoserií rozrostl ještě o pětidveřové Gran Coupé. To svou délkou přesahuje pět metrů a váží přes dvě tuny. I tak si ale udržuje výborné jízdní vlastnosti. Nejsilnějším a nejrychlejším BMW M6 je kupé s balíčkem competition z roku 2016. Pod jeho kapotou se nachází osmiválec se dvěma turby a výkonem 591 koní, který auto dostane z nuly na sto za 3,8 sekundy.

Podvozek a řízení se pomocí volitelných jízdních režimů umí přizpůsobit aktuální potřebě. Můžete si tak užívat sportovní i komfortní a klidnou jízdu. Interiér má vysokou kvalitu a v plné výbavě se přibližuje tomu nejlepšímu, co automobilka BMW nabízí.

Dostatečný výkon i na závody

Nejnovější řada BMW M6 zavítala i na závodní okruhy, na kterých nahradila BMW Z4 GT3. Speciální verze nesly označení M6 GT3 a M6 GTLM a za zmínku určitě stojí fakt, že motor byl u těchto profesionálních variant upraven jen minimálně a běžná M6 vám tudíž dokáže poskytnout dost podobný zážitek. A že je o co stát - nepatrně upraveným vozům se podařilo vyhrát několik závodů cestovních automobilů po celém světě. BMW M6 sloužila ve verzi GTE také jako safety car při závodech MotoGP.

Nejvýhodnější povinné ručení hledejte online

Při výpočtu povinného ručení berou pojišťovny v potaz parametry vozidla i údaje o provozovateli. Roli může hrát motorizace, značka, model či hmotnost vozidla. U různých pojišťoven se můžete setkat s mírně odlišným způsobem výpočtu, kdy je různým parametrům přikládána jiná důležitost. Povinné ručení se tak u různých společností může cenově výrazně lišit.

Pro získání aktuálního přehledu o nabídce povinného ručení využijte online kalkulačku. V té vyplníte pouze několik údajů o vás a vašem BMW M6 a během chvíle už můžete porovnávat kalkulace jednotlivých pojišťoven.

Na stránce s výsledky je také možné upřesnit, kde auto parkujete, komu jej půjčujete, kam s ním jezdíte a jaký je váš roční nájezd. Díky těmto údajům vám bude doporučeno optimální povinné ručení přesně pro vás.

Chci porovnat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.