Měření úniku plynu

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Spočítat ceny
Plyn - plynový sporák

Plyn může být v mnoha případech i nebezpečný. A to ve chvíli, kdy se nahromadí. Měření úniku plynu je možností, jak danému problému zamezit. Jak na to? V první řadě mohou pomoci praktické domácí hlásiče, které jsou umístěny v jednotlivých místnostech. Dále je to i klasický měřící přístroj, který obvykle používají plynaři. Ten zjistí nejenom případnou intenzitu úniku, ale zjistí také to, kde konkrétně plyn uniká a jak je to nebezpečné.

Měření úniku plynu zjistí, kolik plynu může uniknout

Proč je dobré to vědět? I za plyn, který takto unikne, samozřejmě platíte. A to nemalé peníze. Cestou k úspoře je oprava netěsností i lepší dodavatel. Měření úniku plynu má tedy hned dvě pozitiva. Nového dodavatele najdete pomocí našeho porovnávače. Online si necháte seřadit všechny dostupné, a to podle jejich cen, které souvisí i s tarify, které pro vás budou ty nejlepší možné.

Přechod je snadný

Nejenom samotné vyhledání, ale i přechod k novému dodavateli je hračkou. Jak na to? Stačí nejlevnější plyn poptat a čekat na zpětný kontakt. Nový dodavatel za vás může vyřídit i výpověď u toho stávajícího, stejně jako další formality. A po podpisu smlouvy je levný plyn váš. Samozřejmě ze stejných rozvodů, ve stejné kvalitě, jako tomu bylo doposud.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.