Kolik váží zemní plyn?

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Spočítat ceny
Plyn - plynový sporák

Zemní plyn můžeme používat v domácnostech, stejně jako ve firmách, nebo k provozu našich automobilů. V souvislosti s jeho využitím je často pokládána také otázka, kolik váží zemní plyn. Odpověď na tuto otázku je celkem jednoduchá, jelikož je udávána takzvaná molární hmotnost. Ta aktuálně činí 0,0164 kg/mol. Samozřejmě celkovou hmotnost může ovlivňovat i několik dalších faktorů, které souvisí třeba i se samotnou čistotou plynu.

Kolik váží zemní plyn, vás při spotřebě nezajímá

Pokud se o dané informace zajímáte hlavně v souvislosti se spotřebou a cenou, není otázka, kolik váží zemní plyn na místě. A to z toho důvodu, že při spotřebě nehraje roli. Hledáte-li nejnižší cenu, doporučujeme náš porovnávač, který je možností, jak ji zjistit rychle, jednoduše a samozřejmě také online. Zjistíte tak jak seznam dostupných dodavatelů, tak i to, který z nich je aktuálně na našem trhu tím finančně nejvýhodnějším.

Plyn získáváte stále stejný

Je jedno, jakého dodavatele si zvolíte, jelikož případné změny jsou výhradně jenom administrativní a jsou také velmi jednoduché. Plyn totiž budete odebírat stále ze stejné distribuční sítě, stejnými rozvody. Platí také, že se nemění ani jeho kvalita. A tak to hlavní, co řešíte, jsou smlouvy a následně i nízká cena.

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.