Odebírání plynu načerno

  • Rychlé srovnání 64 dodavatelů plynu

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli s námi zařídíte zcela ZDARMA a z pohodlí vašeho domova

Plyn - plynový sporák

Bez plynu se mnoho domácností a firem neobejde. Správnou cestou je smlouva s dodavatelem a využívání plynoměru, který měří spotřebu. Mnoho lidí se uchyluje i k odebírání plynu načerno. A to ve snaze ušetřit. To je však postup, který je nezákonný a kromě pokuty hrozí i několik dalších postihů. Doporučujeme se tomuto kroku vyhnout, jelikož případné cesty k úspoře za tuto energii mohou být o něco jednodušší.

Odebírání plynu načerno neriskujte. Najděte nejlevnějšího dodavatele

Je to právě dodavatel jako takový, který může být spojený s nemalou úsporou v rámci naší spotřeby. Naše online kalkulačka vám za pár minut předloží seznam dodavatelů ve vašem regionu, kteří budou přehledně seřazeny podle aktuálních a platných cen. Zjistíte, že odebírání plynu na černo skutečně nebude nutné. Pro porovnání stačí znát údaje o spotřebě, využití, i lokalitě odběrného místa.

Přechod k výhodnější nabídce je snadný

Není třeba se obávat, že by došlo ke změně vašich rozvodů, nebo ke změně kvality vašeho plynu. Platí, že se jedná jenom o změnu administrativní. Stačí tedy jak výpověď u stávajícího dodavatele, tak podepsání smlouvy u toho nového. Navíc většina dnes nabídne i jistotu toho, že za váš všechnu důležitou administrativu vyřídí sama.