Havarijní pojištění Jaguar F-Type

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Jak najít ideální havarijní pojištění pro Jaguar F-Type?

Slavný anglický výrobce automobilů Jaguar se v roce 2013 rozhodl rozšířit nabídku o nový dvoumístný sportovní vůz. Vznikl tak Jaguar F-Type, který okamžitě zaujal nejen příznivce značky. F-Type se vyznačuje excelentními jízdními vlastnosti, vydařeným designem exteriéru i interiéru, povedenými motory a surovým zvukem.

Několik motorů v nabídce

U sportovních vozů bývá často na výběr pouze jeden motor. Jaguar F-Type jde ale jinou cestou a nabízí rovnou tři motory, které jsou dostupné v sedmi různých konfiguracích.

Základní pohonnou jednotkou je turbem posílený dvoulitrový čtyřválec s výkonem 296 koní. Ten dokáže auto dostat z nuly na sto za 5,7 sekundy. Nejvýkonnější motorizací je pětilitrový osmiválec s výkonem 575 koní. S tímto motorem pod kapotou se na stovku rozjedete během krátkých 3,5 sekund a vůz přestane zrychlovat až na 322 kilometrové rychlosti.

Převodovky jsou na výběr dvě - šestistupňový manuál a osmistupňový automat. Standardně jsou poháněna pouze zadní kola, vůz je ale možné vybavit i pohonem všech kol.

Dva druhy karoserie

Jaguar F-Type se vyrábí striktně jako dvoumístný. Zpočátku byl k dostání pouze jako roadster se stahovací plátěnou střechou, ale později do nabídky přibylo také klasické kupé.

Během své poměrně krátké existence se Jaguar F-Type dočkal několika limitovaných edicí. Například verze 400 Sport dostala do vínku upravený třílitrový motor a výkonnější brzdy, díky kterým je auto ještě schopnější při ostré jízdě.

Jak porovnat havarijní pojištění pro Jaguar F-Type?

Havarijní pojištění sice není povinné, mnoho řidičů jej ale dobrovolně využívá, protože dokáže pokrýt veškeré škody na jejich automobilu. Výběr optimálního produktu nemusí být úplně snadný. Na trhu se setkáte s širokou nabídkou, která dokáže zamotat hlavu. Jednotlivá havarijní pojištění se mimo své parametry liší také cenou. Ta se i u podobných produktů může značně lišit, protože každá pojišťovna při výpočtu postupuje jinak.

Obecně platí, že konečnou částku, kterou za havarijní pojištění zaplatíte, ovlivňuje především výkon, značka, model, zabezpečení a hodnota vozu. U silného a hodnotného Jaguaru F-Type se tak ceny mohou rozcházet ještě více než u běžných vozů.

Pomocí online kalkulačky najdete optimální havarijní pojištění během několika minut. Postačí vyplnit základní informace o vás a vašem automobilu a hned po odeslání těchto údajů se vám zobrazí kompletní nabídka.

U jednotlivých produktů najdete kromě ceny také jejich detailní popis. Nechybí výše spoluúčasti, přehled služeb zahrnutých v ceně, dostupná připojištění nebo kompletní pojistné podmínky. Připojistit si můžete například převážená zavazadla či úraz. Jakmile si některé havarijní pojištění vyberete, přes web si jej můžete rovnou i sjednat.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.