Povinné ručení Jaguar F-Type

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít nejvýhodnější povinné ručení pro Jaguar F-Type?

V roce 2013 rozšířil nabídku slavné anglické automobilky Jaguar nový model F-Type. Jde o dvoumístný sportovní vůz, který si hned po svém představení získal srdce velké spousty automobilových nadšenců. Kombinuje v sobě totiž vyladěné jízdní vlastnosti, výborné motory, poctivý zvuk a nadčasový design.

Bohaté možnosti konfigurace

Ačkoliv je Jaguar F-Type k dostání pouze v dvoumístné variantě, poskytuje budoucím majitelům dostatek možných přizpůsobení. Vybírat můžete ze dvou druhů karoserie. Roadster se stahovatelnou plátěnou střechou doplňuje klasické kupé. Na výběr je celkem sedm motorizací. Základním agregátem je dvoulitrový čtyřválec, který vozu propůjčuje 296 koňských sil. S tímto motorem se auto dostane na stokilometrovou rychlost za 5,7 sekundy.

Nejvýkonnější motorizací je osmiválec s pětilitrovým obsahem. Její výkon dosahuje 575 koní a stovku pokoří za pouhých 3,5 sekund. Jaguar F-Type s tímto motorem pod kapotou dosáhne až na 322kilometrovou rychlost. Nejsilnější osmiválec byl použit také u limitované edice Jaguar F-Type Project 7, která je považována za nejvýkonnější sériově vyráběný Jaguar všech dob.

Motory je možné propojit s manuální i automatickou převodovkou. Manuál je šestistupňový, automat má o dva kvalty více. Běžně je Jaguar F-Type dodáván jako zadokolka, ale v nabídce je i pohon všech čtyř kol.

Jízdní projev si můžete uzpůsobit pomocí několika dostupných režimů. V tom dynamickém vás F-Type dokáže dokonale pobavit a po přepnutí do komfortního módu vám poskytne dostatek pohodlí pro běžné cestování. Řízení je však za všech okolností dokonale přesné a řazení bleskově rychlé.

Interiér je perfektně zpracovaný, čalouněný kůží a velurem. Nezapomnělo se ani na bezpečnostní a multimediální výbavu, která odpovídá luxusním vozům. Už v základu nechybí šestice airbagů, LED světlomety, nouzový brzdový asistent, systém pro udržování vozu v jízdním pruhu či rozpoznávání dopravních značek s automatickým omezovačem rychlosti. Auto si můžete propojit s telefonem přes Android Auto či Apple CarPlay.

Spočítat povinné ručení

Povinné ručení pro Jaguar F-Type hledejte na webu

Povinné ručení musí mít sjednané všichni provozovatelé automobilů, a proto jej nabízí většina tuzemských pojišťoven. Některé společnosti jej nabízí dokonce v několika různých variantách. Vyznat se v jejich nabídce tak nemusí být vůbec snadné. A aby toho nebylo málo, cena se i podobných produktů může lišit, protože každá pojišťovna ji vypočítává odlišným způsobem.

Využijte k porovnání online kalkulačku a najděte optimální povinné ručení během několika minut. Stačí vyplnit několik informací o vás a vašem vozidle.

U všech nabídek najdete kromě ceny také výši pojistného plnění, seznam služeb zahrnutých v ceně, dostupná připojištění a pojistné podmínky. Vybírat tak nemusíte pouze podle ceny, ale můžete přihlédnout také ke specifickým parametrům jednotlivých produktů.

Výběr vám může usnadnit doporučení pojišťovacího experta, které se každému uživateli přizpůsobuje podle vyplněných údajů. A pokud byste potřebovali cokoliv vysvětlit, můžete využít také telefonickou podporu, která je vám zdarma k dispozici. Povinné ručení si přes web můžete i sjednat. Vše tak vyřešíte z pohodlí domova.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.