Povinné ručení Jaguar F-Type

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Jak najít nejvýhodnější povinné ručení pro Jaguar F-Type?

V roce 2013 rozšířil nabídku slavné anglické automobilky Jaguar nový model F-Type. Jde o dvoumístný sportovní vůz, který si hned po svém představení získal srdce velké spousty automobilových nadšenců. Kombinuje v sobě totiž vyladěné jízdní vlastnosti, výborné motory, poctivý zvuk a nadčasový design.

Bohaté možnosti konfigurace

Ačkoliv je Jaguar F-Type k dostání pouze v dvoumístné variantě, poskytuje budoucím majitelům dostatek možných přizpůsobení. Vybírat můžete ze dvou druhů karoserie. Roadster se stahovatelnou plátěnou střechou doplňuje klasické kupé. Na výběr je celkem sedm motorizací. Základním agregátem je dvoulitrový čtyřválec, který vozu propůjčuje 296 koňských sil. S tímto motorem se auto dostane na stokilometrovou rychlost za 5,7 sekundy.

Nejvýkonnější motorizací je osmiválec s pětilitrovým obsahem. Její výkon dosahuje 575 koní a stovku pokoří za pouhých 3,5 sekund. Jaguar F-Type s tímto motorem pod kapotou dosáhne až na 322kilometrovou rychlost. Nejsilnější osmiválec byl použit také u limitované edice Jaguar F-Type Project 7, která je považována za nejvýkonnější sériově vyráběný Jaguar všech dob.

Motory je možné propojit s manuální i automatickou převodovkou. Manuál je šestistupňový, automat má o dva kvalty více. Běžně je Jaguar F-Type dodáván jako zadokolka, ale v nabídce je i pohon všech čtyř kol.

Jízdní projev si můžete uzpůsobit pomocí několika dostupných režimů. V tom dynamickém vás F-Type dokáže dokonale pobavit a po přepnutí do komfortního módu vám poskytne dostatek pohodlí pro běžné cestování. Řízení je však za všech okolností dokonale přesné a řazení bleskově rychlé.

Interiér je perfektně zpracovaný, čalouněný kůží a velurem. Nezapomnělo se ani na bezpečnostní a multimediální výbavu, která odpovídá luxusním vozům. Už v základu nechybí šestice airbagů, LED světlomety, nouzový brzdový asistent, systém pro udržování vozu v jízdním pruhu či rozpoznávání dopravních značek s automatickým omezovačem rychlosti. Auto si můžete propojit s telefonem přes Android Auto či Apple CarPlay.

Povinné ručení pro Jaguar F-Type hledejte na webu

Povinné ručení musí mít sjednané všichni provozovatelé automobilů, a proto jej nabízí většina tuzemských pojišťoven. Některé společnosti jej nabízí dokonce v několika různých variantách. Vyznat se v jejich nabídce tak nemusí být vůbec snadné. A aby toho nebylo málo, cena se i podobných produktů může lišit, protože každá pojišťovna ji vypočítává odlišným způsobem.

Využijte k porovnání online kalkulačku a najděte optimální povinné ručení během několika minut. Stačí vyplnit několik informací o vás a vašem vozidle.

U všech nabídek najdete kromě ceny také výši pojistného plnění, seznam služeb zahrnutých v ceně, dostupná připojištění a pojistné podmínky. Vybírat tak nemusíte pouze podle ceny, ale můžete přihlédnout také ke specifickým parametrům jednotlivých produktů.

Výběr vám může usnadnit doporučení pojišťovacího experta, které se každému uživateli přizpůsobuje podle vyplněných údajů. A pokud byste potřebovali cokoliv vysvětlit, můžete využít také telefonickou podporu, která je vám zdarma k dispozici. Povinné ručení si přes web můžete i sjednat. Vše tak vyřešíte z pohodlí domova.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.