CENTROPOL ENERGY je jedničkou mezi alternativními dodavateli elektřiny. Na trh s elektřinou vstoupila ihned v roce 2002, kdy se uvolnil trh s touto komoditou. Od té doby se jí podařilo získat bezmála 300 000 zákazníků. Společnost využila také liberalizaci trhu se zemním plynem a velmi brzy se stala druhým největším alternativním dodavatelem. V současné době dodává zemní plyn zhruba 50 000 odběratelům. Většinu odběratelů CENTROPOL ENERGY tvoří domácnosti, ale zajímavými cenovými nabídkami CENTROPOL ENERGY výrazně posílil i u korporátních klientů a státní správy. Mezi odběrateli elektřiny se tak objevují velké firmy, města, kraje, ministerstva, která tak ušetří stamilióny.

Investice do péče o klienty

Zvyšování počtu zákazníků znamená pro CENTROPOL ENERGY také výrazný rozvoj péče o ně. V roce 2012 například společnost otevřela call centrum, které vyřizuje jak telefonické tak emailové žádosti a dotazy. Důležitým úkolem centra, do jehož vybudování CENTROPOL ENERGY investoval 20 milionů korun, je podávat informace těm, kteří by chtěli změnit dosavadního dodavatele plynu nebo elektrické energie. V případě zájmu pracovníci call centra možným klientům pomohou s celým procesem nutným ke změně dodavatele a také mu poradí, který tarif je vhodný právě pro něj. Těm, kteří dávají přednost osobnímu jednání, pošlou domů zástupce firmy, jenž s klienty vše potřebné probere buď v klidu jejich domova, nebo na jiném místě, které si určí. Pohodu těch, kteří se stanou odběrateli CENTROPOL ENERGY určitě zvyšuje i speciální e-shop. V něm si klienti mohou za výhodné ceny nakupovat například spotřebiče do domácnosti, dílny nebo na zahradu nebo pobytové zájezdy.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

CENTROPOL ENERGY, a. s.

Vaníčkova 1594/1

Ústí nad Labem

400 01

www.centropol.cz