Povinné ručení Tatra

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Automobilka známá nejenom pro své dokonalé nákladní vozy a kolosy, ale pro auta osobní. Zde se hodí připomenout, že každý z nich musí mít při vjezdu na naše silnice povinné ručení Tatra uzavřeno. A to u jakékoliv pojišťovny na trhu. A jelikož například nákladní vůz může nadělat mnoho škod, je dobré dbát na jeho vysoké limity. V tomto směru totiž povinné ručení Tatra platí za námi způsobené škody, a tak je dobré, aby dokázala pojišťovna pokrýt i jejich velký rozsah, a to jak na majetku, tak samozřejmě také na případném zdraví.

Pro nové, i ojeté vozy

Je samozřejmě jasné, že povinné ručení Tatra musí být uzavřeno na jakýkoliv vůz. V tomto směru jsme nastínili, že výběr pojišťoven je velký. Nejlepší volbou je využít náš porovnávač a zjistit, jak se vlastně ceny pohybují. A to nikoliv obecně, ale přesně. Stačí pár údajů o vašem voze a můžete přesně vědět, kolik ročně zaplatíte.

Za dobrou cenu můžete hned uzavřít

A pokud jste s cenou spokojeni, není důvod váhat, jelikož můžete snadno přejít na další krok, ve kterém lze povinné ručení Tatra uzavřít. A to také online. Stačí už jenom doplnit informace a uzavřít smlouvu, a vše je komplet hotovo. A to bez ohledu na to, zda jste vybrali jenom základ, či i různá připojištění.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).