840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Srovnání havarijního pojištění Tatra

  • Online srovnání
  • Vše vyřídíte pohodlně od PC
  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
5 Zákazníků zde nyní srovnává
Havarijní pojištění Tatra
Spočítat
ceny
AXA ČSOB Slavia pojišťovna Triglav

Cestovní pojištění – srovnání cen

2017-12-12

Vozy známé svou velikostí, ale v minulých letech známé i svou krásou. Ať už patříte mezi majitele jakéhokoliv z nich, myslete na to, že mít uzavřené havarijní pojištění Tatra je určitě dobrá věc. A to z důvodu toho, že v případě nehody nebudete muset platit opravu vozu ze svého. Stejně tak ale nebudete muset platit opravy v případě poškození vandalem, nebo poškození přírodním živlem. To vše doplňuje také fakt, že se havarijní pojištění Tatra vztahuje i na situace, kdy vám je vůz odcizen. I v těchto případech pojišťovna platí.

Pojistku uzavřete online

A jak vlastně danou pojistku uzavřít nejrychleji? Samozřejmě prostřednictvím internetu, tedy online. V takových případech může být havarijní pojištění Tatra sjednané za několik málo minut. Jediné, co je k tomu totiž potřeba, je počítač, technický průkaz vozidla a dále už jenom váš občanský průkaz. Vše se uvede do online smlouvy, a je hotovo.

Před uzavření je dobré najít nejlevnější pojišťovnu

Co se snadným uzavřením ale také souvisí, to je i možnost porovnání jednotlivých pojistek, a tak mít havarijní pojištění Tatra skutečně nejvýhodnější. A to přesně v takovém rozsahu, jaký potřebujete. I takto může vypadat cesta k naprosto dokonalé pojistce, která nezklame.


 

 
4.8 na základě 959 hodnocení. 5
Havarijní pojištění si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Hodnoťte i Vy, stači kliknout na hvezdičky níže a zadat číslo smlouvy

Eva P. hodnotí:
100%

"Je super, že kvůli pojištění nového auta nemusím běhat po městě, ale můžu si ho sjednat doma a je to za chvilku hotové"

Erika hodnotí:
100%

"Jsem spokojená s nabídkou a cenami, všechny informace, které jsem potřebovala, mi poslali do mailu. Skvělý přístup. Děkuji"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší havarijní pojištění
za 2 minuty online
5 Zákazníků zde nyní srovnává