Havarijní pojištění Tatra

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Vozy známé svou velikostí, ale v minulých letech známé i svou krásou. Ať už patříte mezi majitele jakéhokoliv z nich, myslete na to, že mít uzavřené havarijní pojištění Tatra je určitě dobrá věc. A to z důvodu toho, že v případě nehody nebudete muset platit opravu vozu ze svého. Stejně tak ale nebudete muset platit opravy v případě poškození vandalem, nebo poškození přírodním živlem. To vše doplňuje také fakt, že se havarijní pojištění Tatra vztahuje i na situace, kdy vám je vůz odcizen. I v těchto případech pojišťovna platí.

Pojistku uzavřete online

A jak vlastně danou pojistku uzavřít nejrychleji? Samozřejmě prostřednictvím internetu, tedy online. V takových případech může být havarijní pojištění Tatra sjednané za několik málo minut. Jediné, co je k tomu totiž potřeba, je počítač, technický průkaz vozidla a dále už jenom váš občanský průkaz. Vše se uvede do online smlouvy, a je hotovo.

Před uzavření je dobré najít nejlevnější pojišťovnu

Co se snadným uzavřením ale také souvisí, to je i možnost porovnání jednotlivých pojistek, a tak mít havarijní pojištění Tatra skutečně nejvýhodnější. A to přesně v takovém rozsahu, jaký potřebujete. I takto může vypadat cesta k naprosto dokonalé pojistce, která nezklame.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).