Cestovní pojištění – srovnání cen

Vozů mladoboleslavské automobilky dnes jezdí na našich silnicích obrovské množství. Ačkoliv někteří majitelé nejsou zodpovědní, vy byste měli pamatovat na to, že základem je vždy povinné ručení Škoda. Bez toho byste neměli vyjíždět na silnice. Nejenom, že pojistka dokáže zaplatit vámi způsobené škody při nehodách, ale zákonem díky ní neporušujete zákon. Ten totiž nařizuje, aby bylo jak povinné ručení Škoda, tak i pojištění na jakýkoliv jiný motorový dopravní prostředek vždy řádně uzavřeno.

Vybírejte z desítek pojišťoven

Navíc uzavřít tu správnou pojistku dnes není těžké. I povinné ručení Škoda lze totiž zvolit jednoduchým porovnáním pojistek. To lze učinit za pár minut, a to online. Rázem tak zjistíte nejenom to, co vám může která pojišťovna nabídnout, ale rázem zjistíte i to, za jakou to pro vás bude cenu. Ideální volba, jak můžete tímto způsobem ušetřit.

Pojistku si vyberte a ihned uzavřete

A máte-li vybráno, stačí opět několik kliků myší, a můžete pojistku uzavřít. Jediné, co v tomto směru povinné ručení Škoda vyžaduje, jsou údaje o pojišťovaném vozidle, a samozřejmě také o pojistníkovi. Poté není nic jednoduššího, než odsouhlasit smlouvu a mít tak pojistku uzavřenu. A to pro vás znamená možnost bez obav vyrazit kamkoliv u nás, ale i v zahraničí.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 100