840 940 940 podpora@srovnejto.cz

Povinné ručení Škoda velmi rychle

  • Online srovnání pojišťoven
  • Jednoduše a rychle do 2 minut
  • Zelená karta ihned na Váš email
  • Úspora až 70 %
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
4 Zákazníků zde nyní srovnává
Povinné ručení Škoda
Spočítat
ceny
AXA ČP ČSOB Hasičská vzájemná pojišťovna Slavia pojišťovna Triglav Wüstenrot

Cestovní pojištění – srovnání cen

2017-11-23

Vozů mladoboleslavské automobilky dnes jezdí na našich silnicích obrovské množství. Ačkoliv někteří majitelé nejsou zodpovědní, vy byste měli pamatovat na to, že základem je vždy povinné ručení Škoda. Bez toho byste neměli vyjíždět na silnice. Nejenom, že pojistka dokáže zaplatit vámi způsobené škody při nehodách, ale zákonem díky ní neporušujete zákon. Ten totiž nařizuje, aby bylo jak povinné ručení Škoda, tak i pojištění na jakýkoliv jiný motorový dopravní prostředek vždy řádně uzavřeno.

Vybírejte z desítek pojišťoven

Navíc uzavřít tu správnou pojistku dnes není těžké. I povinné ručení Škoda lze totiž zvolit jednoduchým porovnáním pojistek. To lze učinit za pár minut, a to online. Rázem tak zjistíte nejenom to, co vám může která pojišťovna nabídnout, ale rázem zjistíte i to, za jakou to pro vás bude cenu. Ideální volba, jak můžete tímto způsobem ušetřit.

Pojistku si vyberte a ihned uzavřete

A máte-li vybráno, stačí opět několik kliků myší, a můžete pojistku uzavřít. Jediné, co v tomto směru povinné ručení Škoda vyžaduje, jsou údaje o pojišťovaném vozidle, a samozřejmě také o pojistníkovi. Poté není nic jednoduššího, než odsouhlasit smlouvu a mít tak pojistku uzavřenu. A to pro vás znamená možnost bez obav vyrazit kamkoliv u nás, ale i v zahraničí.

 
4.75 na základě 970 hodnocení. 5
Povinné ručení si u nás právě srovnávají 2 lidé

Hodnocení našich zákazníků

Hodnoťte i Vy, stači kliknout na hvezdičky níže a zadat číslo smlouvy

Petr N. hodnotí:
100%

"Pojistil jsem si u vás auto. Všechny informace byly přehledný a to, že jsem nemusel nikde běhat, je prostě bomba. Pokud si budu kupovat nový auto, je jasný, že si ho příště pojistím zase u vás. Díky moc."

Jana hodnotí:
100%

"Během několika málo minut sjednáno a ještě jsem ušetřila pár stovek"

Mluví se o nás a charita

Čtěte náš blog a zjistěte víc

Archiv článků
Nejlevněší povinné ručení
za 2 minuty online
4 Zákazníků zde nyní srovnává