Havarijní pojištění Škoda

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Pravděpodobně jedna z nejoblíbenějších a samozřejmě nejznámějších automobilek u nás. A ať už vlastníte vůz jakéhokoliv typu a stáří, myslete na jediné. A to na fakt, že byste na něho měli mít havarijní pojištění Škoda uzavřeno. A jaký je důvod? Především ochrana před vysokými výdaji. Pokud totiž způsobíte nehodu a vůz poškodíte, nebo vám ho poškodí vandal a přírodní živel, pojišťovna, tedy havarijní pojištění Škoda vám škodu proplatí. Stejně tak vám ale může být škoda proplacena i ve chvíli, kdy vám vůz někdo odcizí, a i to není nic neobvyklého.

Jak vybrat tu nejlepší pojistku?

Ideálně prostřednictvím třeba právě našeho porovnání. Díky tomu tak máte možnost najít havarijní pojištění Škoda, které bude odpovídat rozsahu jednotlivých pojistek, bude mít vysoké limity, a stejně tak i nízkou cenu, nebo také velmi nízké připojištění. To vše logicky povede k jedinému, a to faktu, že se vám tato pojistka vyplatí.

Uzavřete ji online

A co je další výhodou daného porovnání? Nejenom možnost získání výhodné pojistky, ale i možnost pojistku ihned uzavřít. Aby mohlo být havarijní pojištění Škoda uzavřeno úspěšně, stačí informace z technického průkazu vozu, a občanského průkazu vaší osoby. Poté stačí vše vyplnit do smlouvy, a pojistka je hotová.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).