Povinné ručení Seat

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Plánujete koupi nového nebo ojetého vozu této značky? Potom nezapomínejte na to, že by povinné ručení Seat mělo být naprostou prioritou. Slouží totiž jako ochrana hlavně vaší peněženky, kdy za vás zaplatí způsobené škody.

Stejně tak ale některé pojišťovny nabídnou povinné ručení Seat s mnoha výhodami, jako jsou asistenční služby, nebo pojištění čelního skla. Díky tomu tak lze částečně chránit i vaše auto a minimalizovat tak jakékoliv výdaje, nebo i případné komplikace.

Výběr té nejlevnější pojistky

Je jasné, že na našem trhu nabízí povinné ručení Seat většina pojišťoven. Logicky nejsou všechny stejně výhodné, a tak je dobrou cestou si je nejprve porovnat. A to ať už uzavírám pojistku první, nebo chceme přestoupit. Vše zvládnete za pár minut a z pohodlí domova, a zobrazené ceny se přímo vztahují k vám, a vašemu vozu. A na základě těch už lze vybrat tu nejvýhodnější.

Po porovnání ihned uzavření smlouvy

Výhodou porovnávání je ale i to, že pokud budete chtít povinné ručení Seat ihned uzavřít, není to žádný problém. Jediné, co je třeba, je doplnit potřebné údaje a odsouhlasit smlouvu. A budete-li mít vytištěnou zelenou kartu a zaplacenou pojistku, můžete ihned vyrazit na silnice. A to tuzemské i evropské.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).