Havarijní pojištění Seat

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Ať už vlastníte jakkoliv starý vůz této automobilky, vždy je dobré myslet na případné budoucí výdaje s ním spojené. A ty dokáže eliminovat havarijní pojištění Seat, které je zde v případě, kdy se vybouráte a bude třeba váš vůz opravit, popřípadě přímo zlikvidovat v případě totální škody. Naštěstí v těchto situacích právě havarijní pojištění Seat zasáhne, a vše vám proplatí. Stejně tak i pokud vám vaše auto někdo odcizí, nebo dojde k poničení laku vlivem spadlé větve, nebo třeba vlivem krup a jiného přírodního živlu. I to jsou rizika, která je dobrá v pojistce mít.

Za zvolenou cenu jenom to nejlepší

Dnes už není dobré jít pouze k vaší oblíbené pojišťovně. Cestou k tomu, jak havarijní pojištění Seat uzavřít nejvýhodněji, je jít přes online porovnávače. Vyberete tak nejenom konkrétní pojišťovnu, ale i konkrétní produkt, a poté to nejdůležitější, a tím je cena. Dle statistik se právě ta může lišit dokonce i o několik tisíc korun měsíčně.

Za zvolenou cenu pojistku uzavřete

A jelikož zjištěná cena se vztahuje právě na váš vůz, máte možnost za ni pojistku ihned uzavřít. K tomu, aby vše proběhlo rychle, vyžaduje havarijní pojištění Seat jenom technický průkaz vozidla a váš doklad totožnosti. Požadované údaje vyplníte, a vše je hotovo.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).