Povinné ručení Mitsubishi Eclipse Cross

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Jak vybrat nejvýhodnější povinné ručení pro Mitsubishi Eclipse Cross?

V roce 2017 se začal psát příběh vozu Mitsubishi Eclipse Cross. Tomuto novému kompaktnímu SUV se daří a nechybí ani v tuzemské nabídce japonské automobilky. Označení Eclipse vám může být povědomé, protože jej neslo i sportovní kupé vyráběné v letech 1989 až 2012. Mají tyto dva automobily něco společného?

Staré jméno, nové pojetí

Původní Mitsubishi Eclipse se dostalo do několika filmů a videoher. A nepochybně také do spousty srdcí automobilových nadšenců. Nástupce se ale po ukončení výroby nedočkalo a jeho název se nyní objevuje na vozu z kategorie SUV. Takováto recyklace známého jména ne každého potěší, je ale třeba uznat, že nové Mitsubishi Eclipse Cross je povedeným automobilem. Vydařený je totiž jeho motor, podvozek, zpracování i jízdní projev a výbava plně odpovídá současným trendům.

Nabídka motorizací je na našem trhu prostá. Pod kapotou Mitsubishi Eclipse Cross se může nacházet výhradně 1.5litrový motor MIVEC s výkonem 163 koní. Jde ale o velice povedený zážehový čtyřválec, takže z omezené nabídky nemusíte mít obavu.

Milovníci manuálního řazení mohou při nákupu vozu sáhnout po šestistupňovém manuálu, který ale není možné kombinovat s pohonem všech čtyř kol. A o ten se u Mitsubishi Eclipse Cross nechcete připravit. Funguje totiž skvěle a řadí se k tomu nejlepšímu na trhu. Díky chytrému propojení s osmistupňovou automatickou převodovkou a několika jízdním režimům vás nenechá ve štychu na sněhu, v blátě ani na štěrku.

Spočítat povinné ručení

Povinné ručení pomůže najít online kalkulačka

Hledáte co nejlevnější povinné ručení pro Mitsubishi Eclipse Cross? Nebo na něj máte určité nároky? S hledáním vám v obou případech pomůže vychytaná online kalkulačka. Stačí do ní vyplnit několik základních informací.

Před sjednáním povinného ručení se vám vždy vyplatí porovnat více nabídek. Cenu pojištění sice u všech pojišťoven ovlivňují podobné parametry jako značka, model, rok výroby či výkon automobilu, ale každá pojišťovna při výpočtu postupuje jinak. Stejné povinné ručení tak může u jedné pojišťovny stát výrazně více než u konkurence.

Spočítat povinné ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).