Povinné ručení Mitsubishi Eclipse Cross

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak vybrat nejvýhodnější povinné ručení pro Mitsubishi Eclipse Cross?

V roce 2017 se začal psát příběh vozu Mitsubishi Eclipse Cross. Tomuto novému kompaktnímu SUV se daří a nechybí ani v tuzemské nabídce japonské automobilky. Označení Eclipse vám může být povědomé, protože jej neslo i sportovní kupé vyráběné v letech 1989 až 2012. Mají tyto dva automobily něco společného?

Staré jméno, nové pojetí

Původní Mitsubishi Eclipse se dostalo do několika filmů a videoher. A nepochybně také do spousty srdcí automobilových nadšenců. Nástupce se ale po ukončení výroby nedočkalo a jeho název se nyní objevuje na vozu z kategorie SUV. Takováto recyklace známého jména ne každého potěší, je ale třeba uznat, že nové Mitsubishi Eclipse Cross je povedeným automobilem. Vydařený je totiž jeho motor, podvozek, zpracování i jízdní projev a výbava plně odpovídá současným trendům.

Nabídka motorizací je na našem trhu prostá. Pod kapotou Mitsubishi Eclipse Cross se může nacházet výhradně 1.5litrový motor MIVEC s výkonem 163 koní. Jde ale o velice povedený zážehový čtyřválec, takže z omezené nabídky nemusíte mít obavu.

Milovníci manuálního řazení mohou při nákupu vozu sáhnout po šestistupňovém manuálu, který ale není možné kombinovat s pohonem všech čtyř kol. A o ten se u Mitsubishi Eclipse Cross nechcete připravit. Funguje totiž skvěle a řadí se k tomu nejlepšímu na trhu. Díky chytrému propojení s osmistupňovou automatickou převodovkou a několika jízdním režimům vás nenechá ve štychu na sněhu, v blátě ani na štěrku.

Spočítat povinné ručení

Povinné ručení pomůže najít online kalkulačka

Hledáte co nejlevnější povinné ručení pro Mitsubishi Eclipse Cross? Nebo na něj máte určité nároky? S hledáním vám v obou případech pomůže vychytaná online kalkulačka. Stačí do ní vyplnit několik základních informací.

Před sjednáním povinného ručení se vám vždy vyplatí porovnat více nabídek. Cenu pojištění sice u všech pojišťoven ovlivňují podobné parametry jako značka, model, rok výroby či výkon automobilu, ale každá pojišťovna při výpočtu postupuje jinak. Stejné povinné ručení tak může u jedné pojišťovny stát výrazně více než u konkurence.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.